Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

šta ja koji q čekam sa dovođenjem Uloe, jebo me Pele da me jebo :isuse:

moraću izgleda Prslinovim stopama, samo wc ovo leči :cry:

 

Najgori trenutak za klozet. Gledam i tvoj i Prslinov tim. Imali biste po 80 poena sa postojećim kadrom. 'Ajde on je addict, ali šta li ćeš ti toliko da menjaš?

Edited by kralj
Link to comment

60 u ovom kolu je epic fail. Mi dobismo, a da se nismo oznojili. :fantom:

A pretpostavljao sam, ali reko ajde opet da pitam vas profesionalce. Vidim da se zelene sve one strelice, gde to može biti dobro...crveno je bolja ljubavi, toliko makar znam!

Edited by Ruxin
Link to comment

šta ja koji q čekam sa dovođenjem Uloe, jebo me Pele da me jebo :isuse:

moraću izgleda Prslinovim stopama, samo wc ovo leči :cry:

 

Ne pricaj svasta, kakav sad wc??? To se radi posle sledece reprezentativne pauze, svi to znaju!

 

 

 

naravno, to nema nikakve veze sto sa mnom igras u sledecem kolu, ja to za tvoje dobro :fantom:

 

Link to comment

Svarog, sad vidim, nerešeno je, povlačim čestitku  :lol: jbt, to deluje stvarno, samo je ovo bilo mlako, izgleda da to mora jače i češće.

 

Elem, sledeće kolo igram sa liderom, tu nemam nikakvih šansi, tako da unapred čestitam Kunićima.

Link to comment

Svarog, sad vidim, nerešeno je, povlačim čestitku  :lol: jbt, to deluje stvarno, samo je ovo bilo mlako, izgleda da to mora jače i češće.

Па је л' ти мислиш да икоме нормалном прија стално да кука и предаје се? Ја по шест кошуља променим сваког викенда све знојећи се од напора да се пренемажем и запомажем и једем говна. Напишем лепо "а, ха, пицолики, згазићу те као пужа", а онда одмах бриши, склањај па зарањај у септичку на чијем су дну највећи бисери повлађивања и самогажења. Је л' мислиш да се прво место у Премеру на знање добија, младићу? Какво црно знање, запомагање само и искључиво. И да искористим само прилику да се захвалим родоначелнику, сињој кукавици што је открио ову жилу куцавицу: Геи, поклони се!

 

Најебао сам, иначе, следећа три кола: Тими, па Геи, па Пантелиа. То је Толаа нешто мувала, у ових пет шест првих кола пет пута сам играо са другим на табели, а остатак све го дерби. Катастрофа. Да ми неко сада понуди плеј оф, зграбио бих га са обе руке. :(

Link to comment

Ja bih iskoristio ovu priliku da (se na)čestitam sebi na podeli bodova sa čovekom koji je startovao sa -12. I želeo bih da pozdravim Bonyja i Colocinija pesmom "Sudbina me na put šalje".

Link to comment

A pretpostavljao sam, ali reko ajde opet da pitam vas profesionalce. Vidim da se zelene sve one strelice, gde to može biti dobro...crveno je bolja ljubavi, toliko makar znam!

 

Klasik (po Klajnu) - prestiž nižerazrednosti. Ko se hvali zelenim indikatorima, pouzdano znajte da potiče iz beton lige. Ozbiljniji igrači klasik doživljavaju kao ispit iz socijologije na tehničkom fakultetu - poništavaju devetke i desetke sve dok ne dobiju šesticu.

Link to comment

Ne znam sta ti je to klasik ali fakat zvuci odlicno! Deder baci pogled pa mi reci ko je prvi u tom, kako kazes, "klasiku", da znam od koga se na ovom forumu moze nauciti nesto pametno!

Edited by Ruxin
Link to comment

Hm, meni se izgleda nesto baguje sajt, ne vidim nigde feija...a nasao sam to gde pise classic nesto. Aj da se svi ulogujete i bacite pogled, pa da javite ovde sta pise, ko je prvi. Da im saljemo mejl da oprave sajt ako se ukvario.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...