Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Super kolo, ako gledam kako su ostali prosli :) Kljuc ovog kola je bilo prebacivanje trake sa ruke Koste koji je u proslom doneo 34 poena, na Di Mariju koji ce doneti 22 ako dobije taj 1 bonusa :)

 

Ducca kao prvi pratilac izgubio, Andjusa sam izbacio iz koloseka proslonedeljnom pobedom, pa je nastavio da posrce, muslin ukoka neugodnog rivala, izgleda da ce ubibobi da kokne surdilovica, tako da posto sam bio bolji od mocnog Grblja, samo Petoletka ostaje koliko toliko blizu. 5 kola, 15 poena, Petoletka 12, ostali kasne 5 i vise poena... 

 

Sad je vreme da pocnem da likujem i da se hvalim pa da krene strmoglav :D

Link to comment

Nekih 60-ak kad uđe velbek....jel to dobro?  :fantom:

Posle uvodnog poraza četvrta pobeda za redom, prija ovaj beton. Čestitam pre svega sebi, a potom i protivniku beowlu, što da ne...časno je izbubio, to je uvek za pohvalu.

Edited by Ruxin
Link to comment

Nekih 60-ak kad uđe velbek....jel to dobro?  :fantom:

 

Posle uvodnog poraza četvrta pobeda za redom, prija ovaj beton. Čestitam pre svega sebi, a potom i protivniku beowlu, što da ne...časno je izbubio, to je uvek za pohvalu.

 

To je odlicno za ovo kolo. Ja bih izasao na toliko da se nisam odlucio za Krula (1 poen) pre Manonea (10 poena) :)

Link to comment

Zapravo će Šurdilović pobediti Ubibobija sa epskih 24:21 i izbiti na 2. ili 3. mesto. :D

Ako je toliko ovih sa 3-0-1 sad izgubilo, to znači da ja upadam na peto mesto i poziciju za baraž. Čuvajte se Premerligaši iz donjeg doma! :P

Link to comment

Nekih 60-ak kad uđe velbek....jel to dobro?  :fantom:

 

Posle uvodnog poraza četvrta pobeda za redom, prija ovaj beton. Čestitam pre svega sebi, a potom i protivniku beowlu, što da ne...časno je izbubio, to je uvek za pohvalu.

 

60 u ovom kolu je epic fail. Mi dobismo, a da se nismo oznojili. :fantom:

Link to comment

Iskoristiću ovo poluvreme da čestitam kralju pobedu.

 

Hvala, sledećom prigodom kad se budemo sastali, donosimo cveće za tim koji je inicirao rekordni pobednički niz u istoriji sportskog fantaziranja. Pritegao sam ti defanzivu u nedelju, nisi centar prešao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...