Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Како се провлачим! Кромпири у одбрани, капитен 2 бода, -4, а опет победа!

 

Бехемоте, саучешће за хорорично коло које ти се десило. Надам се да ти се неће поновити док се опет не сретнемо.

 

Тими, 'ајде и ти дивљу, па да се нукујемо. :)

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Naravno, kako Bejns napravi bilo kakav učinak, bonus mu automatski skače na 3. :D

 

Ja završih kolo sa 58 poena i imaću okruglih 300 u Classicu.

Ducca sa svojom Argentinom Utd stvarno nije imao sreće, pre svega u meču Arsenala. Od 3 gola, njegov Remzi nije imao nikakav konkretan učinak i samo 2 poena, dok su moji Velbek© i Čembers skupili 29 što je, kako se sad vidi, prelomilo meč.

Čestitam na fer i korektnoj borbi i nekorišćenju džinksovanja i kontradžinksovanja, što po dosadašnjim iskustvima donosi između 10 i 20 poena po kolu. :)

Link to comment

Skoro svi podbacili, jedino sam kapitena pogodio, prvi put od početka sezone.

 

Kod clever bastarda isto samo još gore jebiga, pa koristim ovu priliku da čestitam sebi ovako sakatom pobedu

Link to comment

očajno kolo, da ne beše tvog minusa ne bi bilo ni moje pobede.

mada, da nisam ubo sa transferom Lovren za Clyne-a verovatno mi ni minus ne bi pomogao :D

Eh, gledah uporedo na tv-u i laptopu Sitijev i Evertonov meč. U razmaku par minuta stativa Koste na asistenciju Fabregasa, i u nadoknadi na Gudisonu 

isto stativa Miralasa na asistenciju Lukakua. Svu četvoricu imam, Lukaku kapiten, koliko je to bodova, ne znam ni da izračunam, al da bih te dobio sigurno

da je prošlo  :D jebeni fantazi

Link to comment

На 7 пет минута пре краја, а играју му Етоо, Агуеро и Бејнс.

Potpuni fijasko, ne pamtim gore kolo. Realno, ADM doneo pobedu, dobar transfer viska. Cestitam.

Link to comment

strašno, ne može da me nasmeje ni Feijev skor u ovom kolu...

 

Vidis zasto je dobro pomiriti se s porazom vec posle prve odigrane utakmice (ako ne i pre nje). Sad na ovo mogu da odreagujem ovako:  :rolf:

Link to comment

    Posljednje poluvrijeme kola, protivnik @Bogotac ima punat prednosti i Aguera, meni igraju Ivanović, Costa, Fabregas, ulazi Naismith. Rutinska pobjeda u najavi, tovari se samo moraju ponašati pristojno i uzet bodove za sudjelovanje.

  I onda tri žuta,-4 punta(jer Costa mi je kapiten) i tako...

 

 

    E  da, čestitke protivniku ( Boguocu? Bogaocu?)

Edited by Zis
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...