Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja tek sad dohvatih net posle pola dana i vidim da sam poprilično izdominirao danas. Imam 48 bodova (52 da nisam išao u transfer minus) i bar večeras sam odmakao u classic poenima ostatku PPP šljama :P sa 290 poena.

Ali da stvar ne zavara, najveći deo igrača je već odradilo posao uključujući i odličnog kapitena Velbeka, pa će sutra stvari doći u realnost. :)

Čak i Ducca ima opravdan razog da se ne predaje, jer čeka 4 igrača više od mene i pobeda je daleko od sigurne.

Link to comment

Опет кромпири и кечеви шрапнелисани по одбрани? А на клупи Дамети и Виздоми чекају да ваде кестење из ватре? Тими, да извиниш, али ја морам некако да спречим даљи распад у овој мојој ужасној сезони. Изгубих од Бехемота на пола кола иако имам Стерлинга, сурвавам се ка шестоцифреном пласману...

 

2ecmd77.jpg

Link to comment

Ma da bre a sto mi prosle nedelje Kralj spevao pesmu Andjelu? Mora bre odma da radi kontra jinx ali ne brini od sutra do decembra me nema tako da ces ti tvojim kukanjem izboriti pobedu :cry:

Ako u medjuvremenu dodje onaj pederas Gei kazite mu da nema veceg nemaca pojma od njega!

 

Gaychateru, srecno! Pregazi taj pravosudni kao sto mi ovde gazimo tebe.  ^_^

Link to comment

Чувај џинкс за следеће коло, када ти заиста буде потребан. Имаш клин за Дајера, а Руни још није отпевао своје, Ламелу и Бејнса да не спомињем. Не бежим ти 50 поена већ пет-шест.

 

Едит: заборавих да чекаш још и Ето'оа и Агуера :isuse:

Edited by Прслин
Link to comment

Calavera, ti si kriv za sve! Zelim ti da ti svi igraci koje ja nemam cele sezone igraju kao Adebayor danas. <_<

 

Edit: Ode i CS Diera, cestitke Huderfieldu.

Edited by Tolaa
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...