Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

PVA 8 poena, ostala petorica danas isto toliko... ukupno. Klajnara naravno ostavljen na klupi, a sve to protiv verovatno jedinog coveka u sve tri lige koji jos ima Caulkera. Ja ozbiljno pocinjem da brinem da cu ispasti iz Broda...

Edited by Calavera
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да, бре, полако! Има их пет-шест што су се нагурали у бод БАПС-а разлике, има екипа што води Фантази да разрезује бонусе на тој утакмици по играчима које имају у својим тимовима.

Link to comment

Pa Prsline, Bejns je podigao formu, a imam ga u draftu pa mi lakse za pracenje

:o Мени Драфт служи да имам играче које готивим а бескорисни су, попут Кресвела, Захе или... Азара.

Link to comment

Polako s tim pva

 

Da, nista od bonusa :( Izvinjavam se svim imaocima™, gde ja jinxujem tu vise ni trava na raste. Evo i Sterling presao na desnog beka...

Edited by Calavera
Link to comment

Meni su 5 igrača donela ukupno 8 bodova uz Balotelijevu kvaziasistenciju.

 

Sad bi trebalo da ga menjam Velbekom (postulati na koje se oslanja strategija ne ostavljaju nikakvu dilemu), ali mi malo glupo jer Liverpul ima mnogo lakši raspored.

Link to comment

pojma nemam o čemu pričaš. ja sam se samo u jednom postu požalio na broj igrača koji mi igraju u gostima i kako shodno tome očekujem malo bodova u ovom kolu. ti si taj koji se hvalio kako je prošle nedelje stigao do pobede kuknjavom i proglasio se za drugoligaša u petom kolu :fantom:

Link to comment

Ma da bre a sto mi prosle nedelje Kralj spevao pesmu Andjelu? Mora bre odma da radi kontra jinx ali ne brini od sutra do decembra me nema tako da ces ti tvojim kukanjem izboriti pobedu :cry:

Ako u medjuvremenu dodje onaj pederas Gei kazite mu da nema veceg nemaca pojma od njega!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...