Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

ma ja Prslinu odgovorio, nisam video da si uleteo posle njegovog pousta.

 

a ispravno si postupio, ne'š se pokajati. meni ostaje da nosim to 1 breme trendsetera, ali šta ću neko mora i to :fantom:

Edited by malkin
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Velbek na klupi, alexis na terenu. Ubacice ga wenger u 88-om. Ovo je ono kolo kad dodjem pijan iz grada i setim se da je sutra fantazi...nisam smogao snage ni transfer obaviti.

Link to comment

Wilfred Bony, kukala mu majka. Nula-nix-zero golova do sada u sezoni. A danas i crveni, i to na domaćem terenu. Kakav promašsj, plače mi se. Leteće iz tima pa makar Nikicu Jelavića morao da dovedem ko zamenu.

Link to comment

Mislim da imam 100%-an učinak do sada kada su u pitanju oterani igrači sredine i napada.

Prošlo kolo, Remi i Eriksen prodati, odmah uvalili po gol. Sad oteran Jelavić, vraća pogotkom.

 

Mada hajde, da ne kukam, menjali su ih Fabregas i sad Velbek, pa nije baš da sam propao. :D

 

U svakom slučaju, javljam kad nekog prodam iz napadačke linije ubuduće da se neko ovajdi od date kapitenske trake. :)

Link to comment

Wilfred Bony, kukala mu majka. Nula-nix-zero golova do sada u sezoni. A danas i crveni, i to na domaćem terenu. Kakav promašsj, plače mi se. Leteće iz tima pa makar Nikicu Jelavića morao da dovedem ko zamenu.

 

Plus milion, a do poslednjeg trenutka sam se dvoumio on ili Nejsmit :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...