Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gledajući tabelu setih se legendarnog Kumovog prenosa trke na 800 metara za žene. One napred se poubijaše, foto finiš maltene odlučuje, a on ceo prenos samo komentariše glavnog lika u fazonu: 'Pogledajte kako ih je Amerikanka poterala sve ispred sebe...'

Link to comment

Gledajući tabelu setih se legendarnog Kumovog prenosa trke na 800 metara za žene. One napred se poubijaše, foto finiš maltene odlučuje, a on ceo prenos samo komentariše glavnog lika u fazonu: 'Pogledajte kako ih je Amerikanka poterala sve ispred sebe...'

ti si baš nadahnut ove sezone :D

 

očekujem 1 izuzetno kolo. skupio sam tri (3) igrača koja igraju na travnatom tepihu domaćeg terena, a idem na sveže podivljali Moćni Moćin tim. sva sreća pa će kolo da se završi već u nedelju.

Link to comment

ti si baš nadahnut ove sezone :D

 

očekujem 1 izuzetno kolo. skupio sam tri (3) igrača koja igraju na travnatom tepihu domaćeg terena, a idem na sveže podivljali Moćni Moćin tim. sva sreća pa će kolo da se završi već u nedelju.

 

Znaš kako... Čak Noris i kad izgubi u baražu, on ostane u Premeru.  :)

Link to comment

Бехемоте, заменио си Терија Бејнсом... Ха! Какав предвидив и незанимљив потез! И ја сам га разматрао, али сам антимејнстримашки избацио Нејсмита и уместо њега узео повређену трећу резерву Јунајтеда и то уз хипстерских -4! Смејем ти се у лице, добићеш сигурно али никада нећеш бити кул као ја! Хахахахах... ах. :(

Link to comment

Derbi vrha u Brodu protiv kolege adasevica, imamo 5 istih igraca u postavi, doduse razlicitog kapitena, njegova glavne uzdanice su United i Newcastle, kod mene Stoke i Southampton :D

Link to comment

U derbiju ovog kola u gornjem delu tabele Premera, ja protiv Sokolovica. Imamo samo jednu veliku razliku u timu: njemu kapiten Rooney, meni Adebayor. Cestitke, Hudersfielde. Sredino tabele, eve me.  :cry:

Link to comment

Бехемоте, заменио си Терија Бејнсом... Ха! Какав предвидив и незанимљив потез! И ја сам га разматрао, али сам антимејнстримашки избацио Нејсмита и уместо њега узео повређену трећу резерву Јунајтеда и то уз хипстерских -4! Смејем ти се у лице, добићеш сигурно али никада нећеш бити кул као ја! Хахахахах... ах. :(

nije hipsterski minus, hipsterski je transfer :Hail:

ako i nisi jedini koji je prodao Nejsmita pred ovo kolo--a možda i jesi--mora biti da si jedini na svetu koji ga je prodao da bi doveo igrača jeftinijeg, povređenog i zakucanog za klupu. ovo je za pamćenje, samo još nije jasno u kom svetlu će se pamtiti.

Link to comment

U derbiju ovog kola u gornjem delu tabele Premera, ja protiv Sokolovica. Imamo samo jednu veliku razliku u timu: njemu kapiten Rooney, meni Adebayor. Cestitke, Hudersfielde. Sredino tabele, eve me. :cry:

naljutiće se bogovi fantazija pre ili kasnije na ovakva neiskrena čestitanja i kapitulacije :fantom:
Link to comment

naljutiće se bogovi fantazija pre ili kasnije na ovakva neiskrena čestitanja i kapitulacije :fantom:

 

Ti samo jos uvek nisi preboleo preuranjeno prihvatanje cestitki prosle nedelje na draftu.  :fantom:

 

Bogovi neka se ljute koliko hoce, ali boginje fantazija po default-u moraju da budu na mojoj strani. Ali mi ni to ne vredi, sigurno je samo da ce Rooney da donese vise poena od Adeova 2.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...