Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

'Ладно не могу да гледам утакмицу јер сам се још прошле недеље неискусно договорио за кафану вечерас па морам да не пратим резултат да бих касније гледао снимак.

 

Ништа, смејте ми се иза леђа када га Честер уз клин шит и ували после прекида, а онда се смејте још једном у репризном термину (00:15), када се ја томе будем по први пут изненађивао. :(

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Istamburali te Troteri lagano :fantom:

 

Čuj lagano, sve mi u ušima zuji.

 

Prsline, vreme je za minuse. Postao si arogantan. Zašto ne bi otišao u kafanu, propustio odlučujuću utakmicu i nama podelio upute šta da radimo i kad da se smejemo? Šta prvo mesto učini od našeg Terzića. Btw, je l' tačno da ovi tvoji u League 1 nisu još odigrali nerešeno i da po tvojim instrukcijama igraju 3 za 3? Samo čekam da Muslin to vidi.

Link to comment

'Ладно не могу да гледам утакмицу јер сам се још прошле недеље неискусно договорио за кафану вечерас па морам да не пратим резултат да бих касније гледао снимак.

 

Ништа, смејте ми се иза леђа када га Честер уз клин шит и ували после прекида, а онда се смејте још једном у репризном термину (00:15), када се ја томе будем по први пут изненађивао. :(

 

Dogovaras kafanu bilo sta bez prethodne konsultacije rasporeda?! :isuse:

Link to comment

Čester opušteno na klupi ostao :(

A ja ga čekao da pregrmi pauzu od crvenog kartona i poštedeo ga transfera.

Ali dobro, nije sve tako crno. Ako ne uđe, menja ga raspoloženi Ferdinand sa 4 primljena gola i 0 bodova. :D

 

Mislim da bi meni bilo idealno kada bi mogla da se uzme trećina wild carda i izmeni kompletna odbrana, a da mi 2/3 ostanu.  :fantom:

Link to comment

Na kraju dobih andjusovce jer nobl nije znao da ga metne :) sad sam usamljen na vrhu broda, alvec u sledecem kolu ce da bude nova frka jer idem u goste mocnom grblju koji je u ovom kolu imao viae bodova od mene... Do tada igraci dobijaju vece odmora da odu na splavove i proslavr lidersku poziciju :)

Link to comment

Вратих се и одгледах снимак најдосадније утакмице од свих које су икада завршене 2:2.

 

Малкине, твој скалп ми је врло драг. Не знам да л' је спортски то рећи, али је сува истина и знак поштовања.

 

Ова победа ме води још један корак ка опстанку у Премеру. Потребно ми је још 15 победа, односно још 9 пошто по два пута играм са Толоом, Геијем и Моћом. Има наде!

Link to comment

Prsline, vreme je da ti neko nanese prvi poraz u ligi. :misko:

Јесте, слажем се. У два од ова четири кола сам имао више среће него памети, а то не може довека. Да не спомињем апсолутни неиздрж који ме хвата поводом мененовања™: ако не одем по хитно у неки минушчић, рикнућу. Овако како ви играте, па то могу само самураји и далај ламе.

 

Гледам како скачу цене, бродови отпловљавају, возови нестају у даљини а мени Терији, Мате и Рунији падају ли, падају... А могао сам све да их отресем и накрцам убице за следећа три-четири кола.

 

То је фора, у ствар: у минус 20 сваких пет кола!

 

Ништа, још са тобом да одиграм овако стрејт па ћу да се препустим трансферској пожуди.

Link to comment

Јесте, слажем се. У два од ова четири кола сам имао више среће него памети, а то не може довека. Да не спомињем апсолутни неиздрж који ме хвата поводом мененовања™: ако не одем по хитно у неки минушчић, рикнућу. Овако како ви играте, па то могу само самураји и далај ламе.

 

Гледам како скачу цене, бродови отпловљавају, возови нестају у даљини а мени Терији, Мате и Рунији падају ли, падају... А могао сам све да их отресем и накрцам убице за следећа три-четири кола.

 

То је фора, у ствар: у минус 20 сваких пет кола!

 

Ништа, још са тобом да одиграм овако стрејт па ћу да се препустим трансферској пожуди.

Ne verujem ti uopste da neces u minus pred ovo kolo. 

 

Pritisak je suvise veliki :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...