Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

I šta bi na kraju sa Herrera - Di Maria asistencijom, a automatski i bonus poenima?

Mislim, nije da imam ijednog od njih, ali me kopka da li će promeniti i kako će biti u budućim situacijama.

 

Nego, moram priznati, Ship ove godine dominira sa poenima i do sada pokazuje rezultate uporedive sa PPPremerom, ako ne i bolje. I pored toga što već imam 240 poena + Čestera i Jelavića večeras, biću verovatno prestignut u duelu za 8. mesto od Maučijevih Pillkington's Moanersa (250), a taman sam pomislio da prestižem sve koji su izgubili, a bili ispred mene do 3 boda razlike.

Pored Moanersa, ima još par timova u ludačkoj formi sa brdom poena poslednjih par kola, kao što su FK Moćni Grbalj, EON, QPAndjus, Neugodan rival, Argentina Utd, Šurdilović Ltd, Djubretari i praktično su svi 230++.

Da stvari budu gore, u sledeća 4 kola, svi protivnici će mi biti iz te izabrane grupe. :D Ako ostanem u prvih 10-12, mogu da pevam. 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ducco cestitke na pobedi. U obracunu napadackog dvojca Mancestera u kapitenskim ulogama u nasim timovima, tvoj Runi je ponizio mucenog RvP, a time i resio pitanje pobednika u nasem mecu. Ovogodisnja agonija se nastavlja. Polako mi subota ispada sa liste omiljenih dana u nedelji.

Link to comment

Знаш шта ће да ти искочи уместо нотификације следеће коло? Има око да ти избије. :fantom:

Samo ti preti, mada mozda te i pocastim jednim minusom kao sto prizeljkujes.

Link to comment

Ducco cestitke na pobedi. U obracunu napadackog dvojca Mancestera u kapitenskim ulogama u nasim timovima, tvoj Runi je ponizio mucenog RvP, a time i resio pitanje pobednika u nasem mecu. Ovogodisnja agonija se nastavlja. Polako mi subota ispada sa liste omiljenih dana u nedelji.

Jbg Rooney mi vratio za poverenje od prvog kola. Prezive covek i WC.

Link to comment

Samo ti preti, mada mozda te i pocastim jednim minusom kao sto prizeljkujes.

Мораћеш два ако мислиш да ме обрадујеш пошто ћу вероватно и ја у -4 први пут ове године. Покушаћу да се одупрем, али не желим и у следеће коло да уђем са 3.5 неискоришћена милиона.

Link to comment

Meni se tankovanje protiv Moće već isplaćuje. Simpatični Aleksandar88 se skroz opustio, dao dva ekstra transfera fore, računajući na ubedljivu pobedu protiv grogiranog fenjeraša. Naravno, ta pobeda ne dolazi u pitanje.  :fantom:

 

Nego, šta ćemo sa "slučajem Feinduno"? Imam najbolju nameru da razumem ovoliko bitisanje u ilegali, ali neki red mora da se zna. Ponaša se kao da mu u garaži sedi Kantrimen u delovima. Ne bih da lomimo preko kolena, ali neke odluke mora da se donesu i neki rokovi definišu. Tola, stavite čist papir u mašinu i pišite.

 

Link to comment

 

Nego, šta ćemo sa "slučajem Feinduno"? Imam najbolju nameru da razumem ovoliko bitisanje u ilegali, ali neki red mora da se zna. Ponaša se kao da mu u garaži sedi Kantrimen u delovima. Ne bih da lomimo preko kolena, ali neke odluke mora da se donesu i neki rokovi definišu. Tola, stavite čist papir u mašinu i pišite.

 

Doci ce kad ga ne bude blam, tj. cim pobedi nekog bitnog.

 

Bitnog, LeBrone.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...