Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Ne, ne... Rodni ti kaže sve suprotno. Vrlo važno što si iskoristio, kad već može da se praslinuje. Taj neki fazon.

 

WC se koristi u onom kolu kad pomisliš da možeš najviše da zaradiš - jedina prava logika ako mislite da ostvarujete rezultate poput mojih.

 

Istinu zbori kraljara, ja ustao u odbranu nas brzopletih i nepromišljenih.  :blush: 

No serem svakako, dosadno pa prekraćujem vreme do košarke...ja da nešto znam o vantaziranju ne bih bio u seoskoj ligi. :(

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakav fenomenalan preokret i velicanstvena pobjeda protiv opasnog Ultimo Beer Centra u reziji Runija kapitena :Hail: . U protivnickoj ekipi apsolutni tragicari Baloteli© i Lovren koji su propustili kolosalnu priliku da nokautiraju drogiranog protivnika i to im se osvetilo.

 

Na pogadjalici pozitivna nula™ ne racunajuci Mancesterov mec gdje cekam gol Qpr-a za tacan rezultat x3 :jerry:

Čestitam Clever Bastardu na pobedi... Laički potez i akvizicija Budalotelija umesto Lukakare me je koštala (privremenog) bega iz potpalublja... O Tempora, O mores što bi rekao debeli Dule (ili to beše neko drugi)... [emoji20]
Link to comment

Meni je bitno da runi nema vise od 1 :) dziber ima 65 i ceka bonus za runija kapitena, a ja za adma i imam 70. To znaci da ako ostane 5 razlike molim boga da noble ne prebaci 4 (moze i 5 makar za nereseno) i na konju sam :)

Dok jurim wireless po aerodromcicima da nekako ispratim scorse, zli adasevic vajldkarduje i kupuje sve sto je vruce, dzxinksuje, pa moli boga isusa i DiMariju, pa dzinksuje bonus mom Capu a brutalno ga je usrao ©osta...

Uz sve malverzacije, sest razlike. Ostaje mi onaj pacer Noble na brutalnom gostovanju kod hulla: to je poen ili 2 da zablista ko mocina suza...

Edited by Dziber
Link to comment

Ja samo da naglasim, ako vec neko nije to uradio pre mene, da je zvanicni FPL app za iOS odlican. Izbacuje i notifikacije, po zelji, tako sam sinoc dobio obavestenje kad su izasli bonusi.

 

Bolji je nego FFM za android (zvanicni app za android nisam koristio). 

Link to comment

Ja bas nisam zadovoljan tim iOS appom  :mellow: komplikovan je i nepregledan za sklapanje timova, transfere, i treba da se isklikcje dok dodjem do h2h lige i cekiram kako mi stoje suparnici.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...