Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Nalazim se u malko čudnoj situaciji. Navijam da Sterling ne uradi ništa, iako ga imam u timu. Protivnikov King City ga ima za kapitena i mislim da sam imao sreću da krene tek od 60. minuta da igra.

Ako mu učinak ostane nepromenjen do kraja, imaćemo neizvesnu situaciju gde protivnik (sa bonusima) vodi 54:45, s tim da su Calaverini puleni odradili svoje, a ja čekam Runija©, čestitog Čestera i komšiju Jelavića. Pobeda bi posebno dobila na značaju jer igram protiv tima koji ima najviše classic poena u Shipu (isto kao vodeći QPAndjus), koji je pri tom aktivirao i divlju kartu.  <_<

 

Interesatno je da su se oba igrača čijih sam se usluga odrekao u ovom kolu, Eriksen i Remi, upisali u strelce.  :isuse:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Palaceova odbrana opravdala poverenje protiv slabasnog Brnlija, samo sto Kelly nije igrao... umesto njega uleteo PVA sa solidnih 0 poena.

 

Wildcard se isplatio, imam citavih 6 poena vise nego proslo kolo! Kako se samo raspadam, ovo nisu istine.

Edited by Calavera
Link to comment

Odbrana sa sve gilmanom mi donela 1+0+1+0 poena, al kapiten kosta je sve to amortizovao :lol:

 

Zao mi samo sto prodah pelea, al se nadam da ce radamel da nadoknadi to sutra...

 

Inace vodim protiv qpra sa 49:35 (bice i malo vise kad ulete bonusi, a sutra cekamo po 2 igraca manua + on ceka nobla.ja cekam adma i falkaa a on moje doskorasnje uzdanice runija kapitena i matu...

Link to comment

Што си се онда на мене намерио? Ја сам од овог кола убоги средњелигаш, док се Малкин управо усељава у Толстојеву 33, испробава моје кашмирске џемпере и покушава да погоди шифру сефа. :(

Edited by Прслин
Link to comment

"Plavo beli sokolovi", na uvodnoj strani izlistan kao "mvp ( valjda )", me je tako satro u meču vodećih treće lige da mi nije dobro.

ja imam pristojnih 40p plus Hereru sutra (odnosno Remy sa 5p sa klupe ako ovaj ne bude ulazio).

al MVP čovek ima 81p. Costa ©, Lukaku, Baines, Eriksen, Ramsey i Howard. :ziga:

Edited by Svarog
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...