Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Малкин

 

Теби фијаско и када побеђујеш? Мајко мила :isuse:

možda trenutno vodim ali ne pobeđujem. pričaćemo kad se tvoj kapiten sutra istovari po kjupiaru.

a kojo je katastrofa jer su mi sve odluke bile pogrešne.

Link to comment

Благо онима који имају Балотелија. Имам утисак да ће да развали.

Iskreno se nadam da si u pravu... Otišao sam u minus zbog procene da Lukakara neće igrati i Kostinu kapitensku traku dao Budaloteliju... [emoji53] Edited by Hobbit slayer
Link to comment

možda trenutno vodim ali ne pobeđujem. pričaćemo kad se tvoj kapiten sutra istovari po kjupiaru.

Имаш га и ти, тако да би он морао да да два гола како би престигао 3 бода предности које имаш + 6 бодова Честера, што ће се тешко десити будући да ће играти задњег везног док не добије црвени.

Link to comment

6 bodova Čestera, care :lolol:

ne zna se ni da li će da igra a ti mu upisao 6 poena.

 

nego jel zna neko koliko timova je u ovom kolu dalo Kosti traku. to da čujem pa da odma iskoristim wc.

Link to comment

@малкин

 

Играће јер је паузирао због црвеног а не због повреде, а Хал дели друго место на листи најбољих одбрана у лиги по броју примљених голова (а ако Ливерпул да два гола, Хал ће делити прво). Противник им је мој моћни Вест Хем.

 

Клин шит је реалност, вероватно и неки гол или бонус пошто Честер ове сезоне у прпсеку даје гол сваких 103 минуте, што је близу просеку који је имао Луис Суарез прошле сезоне и скоро три пута боље од мог капитена који ове године даје гол сваких 270 минута.

 

У ствари, сада када видим све ове чињенице, честитаћу ти одмах.

 

:cry:

Edited by Прслин
Link to comment

@малкин

 

Играће јер је паузирао због црвеног а не због повреде, а Хал дели друго место на листи најбољих одбрана у лиги по броју примљених голова (а ако Ливерпул да два гола, Хал ће делити прво). Противник им је мој моћни Вест Хем.

 

Клин шит је реалност, вероватно и неки гол или бонус пошто Честер ове сезоне у прпсеку даје гол сваких 103 минуте, што је близу просеку који је имао Луис Суарез прошле сезоне и скоро три пута боље од мог капитена који ове године даје гол сваких 270 минута.

 

У ствари, сада када видим све ове чињенице, честитаћу ти одмах.

 

:cry:

 

:0.6:

Link to comment

Ne bi ovaj glupi Liverpul vodio 3-0, i onda ne uđe Sterling i upadne mi Cork sa klupe sa osam. Bar traku nisam sa Koste na Sterlinga stavio. Mada, ko zna šta će sad da uradi Rahitični.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...