Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

al si ti navalio da svi izdivljaju... ja, kao najprijatnije iznenađenje u Premeru, baš neću. čuvam wc za trenutak kad se dobra forma i početni uspesi pretvore u niz teških poraza od iskusnih Premerligaša :fantom:

Link to comment

Eh sad navalio... Računam ovo je idealna prilika. Dve nedelje pauze, ludnica koju nosi finiš prelaznog roka, te reprezentativne aktivnosti koje nose rizik od povreda.

 

Nego kad se već divlja, logično je da se divlja od prvog dana.

Link to comment

Vredi izdivljati da se izbegne gubljenje novaca na raspalim vedetama junajteda, ako ništa drugo. Drago mi je što radomir ode kod njih, sad mogu sve lepo da ih izbegnem mirne duše.

Edited by Ruxin
Link to comment

ma to je sve veštački kreirano ludilo, baš jer svi misle da je ovo super prilika za wc. još su mali uzorci, još nije počela ljudski Evropa i rotacije... jedino feijevski fantazi fijasko opravdava ovako ranu wc. evo ti primer: svi uzeli pa poludeli sa ovim Dajerom, svi pa i Prslin, biće u svakom wc timu a niko realno pojma nema šta će biti sa njegovim mestom u timu kad se za koji dan vrati Kajl Uoker.

Link to comment

Руни је сада боља опција него пре Фалкаоааоа. То је као са децом: док је био јединац, све је ишло њему. Онда је дошао млађи и бољи, нови љубимац сер тате Фергусона, па је дошло време за лупање вратима од собе, пуштања гласне музике и туговања због скидања са престола. Сада је стигао најмлађи који са престола скида узурпатора, омрзнутог средњег брата. Најстарији одједном добија савезника којим може да манипулише јер има искуство. Рунију капитенску против Кју Пи Ара, то је одговор на Фалкааоооаа.

Link to comment

tate odavno nema a najstariji sin je dobio kosku u vidu kapitenske trake pa sad ima ulogu lidera koji sopstvenim primerom pokazuje da se treba podređivati potrebama tima, tj igrati na krilu, zadnjeg veznog ili šta god ekscentričnom očuhu padne na pamet. :fantom:

Link to comment

jebo me pas kada sam počeo da razmišljam o cenama igrača i njihovom kretanju. prošle godine sam bio prvi jer me potpuno bolelo dupe za tu, sad sam već ušao u minus, a tek me čekaju reprezentativne povrede, odustajanja i ovaj dan da se završi. počeo sam preterano impulsivno da menjam igrače, samo prateći da im ne padne cena, a ne promislim koga da kupim. debil.

 

a što je u stvari najgore, sad nemam šta da radim sledećih 13 dana :(

Link to comment

Inače, izem ti ovu Tololigu. Dao sam više golova od Tole, a ona ima svih 6 bodova više. :fantom:

 

Prosle sezone sam imala solidne rezultate i 0 poena u prva 3 kola. Ove ocajni rezultati i 6 bodova. 

 

Fei, cestitaj mi.  :happy:

 

Najbolja stvar je sto su on i Moca na dnu.  :lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...