Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

 svako ko je odgledao utakmicu verovatno se cudi

 

55pts na kraju uz par brljotina ali dobro, krenulo je da se kotrlja... dovoljno za trijumf nad remijevim masinama koji je skupio poen viska od mene ali mu se naplacuju dve izmene. 

 

pogadjalica kantastrofa. -50

 

Tačno me ona greška sa Janmatom koštala pobede. Čestitke. Sad odmor desetak dana od fantazija, uradio/kaznio sam se već jednim transferom za sl.kolo taman da me drži do onog tamo petka pa da vidim kojom strategijom ćemo dalje.

Ja jedino da idem kod neke babe da mi vraca vise mi ne pada na pamet sta da radim. Aktivirao sam WC pa cemo videti.

Ne znam babe što vračaju, ali za nameštanje zglobova, ispalih ramena, kolena, ukočenih vratova, znam odličnu.

 

Ima isto jedna i za sinuse, ili je bila,pošto nisam siguran da li je živa još.

Link to comment

Nema više neporaženih timova u Premeru :cry:

 

U Brodu ce biti i posle sledeceg kola sigurno. Trenutno Dziber i ja imamo perfektan skor, a sastajemo se u sledecem kolu :)

Link to comment

Ostaje mi samo da i treci put cestitam protivniku pobedu. Ovaj put je Mauci imao tu srecu da mu na pocetku sezone zapadnem za protivnika, mada bi pobedio i mnoge druge u ovom kolu.

Sto se pogadjalice tice, najgore kolo ikad. Samo jedan konacan ishod pogodjen. Plasim se da vidim ukupan skor za ovo kolo. Jedno -100

Hvala, moja prva pobeda, a ostavio sam 15+ poena na klupi.

Link to comment

Ja se posteno raspao posle dobrog starta, 2 kola u kojima sam jedva pobedio neugodnog averagea, sto za Brod naravno nije bilo dovoljno. Cestitke goofsu, meni ostaje zabavljanje s tim wildcardom ove 2 nedelje.

Link to comment

Ti si polu-neporažen :fantom:

kakve su ovo proizvoljnosti, čuj polu-neporažen. il si izgubio neku ili nisi, mene kao ni Prslina još niko nije pobedio. a posle 4. kola će i dalje biti bar 1 neporažen.

Link to comment

Ja jedino da idem kod neke babe da mi vraca vise mi ne pada na pamet sta da radim. Aktivirao sam WC pa cemo videti. 

posle treceg kola vodis za jedan poen protiv svoje 97 pozicije na tabeli klasika  :isuse:

kako li ovaj upao u premer ???

Link to comment

Ja se posteno raspao posle dobrog starta, 2 kola u kojima sam jedva pobedio neugodnog averagea, sto za Brod naravno nije bilo dovoljno. Cestitke goofsu, meni ostaje zabavljanje s tim wildcardom ove 2 nedelje.

 

Zahvaljujem, presudila je ludacka bravura igraca Celzija, moje kockanje i cinjenica da sam imao vise srece no pameti. 

 

Sledi opet dvonedeljno grickanje noktiju i razmatranja da li iskoristiti divlju kartu ili ne  :ph34r:

Link to comment

Ако ћеш да је користиш, уради то одмах да би похватао послупљења и побегао од појефтињења играча. За ове 2 недеље би то могло да ти уштеди 0.5 и заради још толико. Само Руни ће пасти бар 0.2, а ко зна колико још ако Фалкао дође у Сити.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...