Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

@малкин

 

Ма, у праву си али те нервирам маком и концем јер играм против тебе следећу. :p

 

Имали су они и неку генијалну опцију где се укуца team id па онда можеш да пратиш бодове конкурената из више лига. Истина, ја никада нисам успео да је стартујем јер су ми тражили шестоцифрени број а ја увек имам највише четвороцифрен. :blush:

ma može, ja sam sad četvorocifren i pratim svake nedelje svoj prvi i draft tim i oba protivnika u tom kolu.
Link to comment

Што не користиш FFM? Ти беше имаш ios, а та апликација има и то праћење и још 20 кул фазона, са све могућношћу да се додају линкови за вести или било шта друго.

Link to comment

To e to :)

ti si pošteno razvalio u ovom kolu, svaka čast.

Fei i Tolaa, nikad neizvesnije. živ nisam da vidim oće li Feijev wc tim da probije 40 poena :fantom:

Link to comment

Da, fala. Pomoglo je i fejlovanje vecine igraca koje ne posedujem.

Sad dvonedeljna pauza. Bicu srecan ako mi jedini transfer bude Vizdom > Mur... ili tako nesto.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Weimann i Henderson solidni na kraju, dovoljno da se poraz u derbiju vrha beton lige učini časnim i podnošljivim.

 

Velika zaliha od juče. Srećno u daljoj borbi za Brod.

Link to comment

Moore (Leicester) žuti u devedesetoj, bod manje i 52-52 u duelu s Bitlsima (Spelinea) dole u županijskoj ligi. Katastrofa su mi braniči, odigrat ću džokera u pauzi..

Edited by Zis
Link to comment

jbt bonus poeni: Džerard 3 Moreno 2 Henderson 1

jel sam jedini kome je ovo čudno?

 svako ko je odgledao utakmicu verovatno se cudi

 

55pts na kraju uz par brljotina ali dobro, krenulo je da se kotrlja... dovoljno za trijumf nad remijevim masinama koji je skupio poen viska od mene ali mu se naplacuju dve izmene. 

 

pogadjalica kantastrofa. -50

Edited by cvrlle
Link to comment

Ulloa mi doneo pobedu ... Staridž od tri gola nije pipnuo loptu, ali moraće™ da proradi. Rooney isto, samo je njegova ekipa krš pa ne mogu ni drugi da zabiju. Kontam da će Runija cena da padne, ali mora™ i on da proradi nekad. Valjda neće i Staridžu. Kod Eriksena ista priča, kao i kod  Runija.

Teško mi nekako ide ove sezone

Link to comment

Ostaje mi samo da i treci put cestitam protivniku pobedu. Ovaj put je Mauci imao tu srecu da mu na pocetku sezone zapadnem za protivnika, mada bi pobedio i mnoge druge u ovom kolu.
Sto se pogadjalice tice, najgore kolo ikad. Samo jedan konacan ishod pogodjen. Plasim se da vidim ukupan skor za ovo kolo. Jedno -100

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...