Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

U cetvrtak "zute" Kostu i Austina zakucao sam na klupu, na pozicije 2 & 3, da slucajno ne udju ispred mucenog Wisdoma... Eto koliko znam znanje i pratim sve u 16, jebo me fantazi na odmoru.

Ipak, koliko vidim odbrana caulker-bane-lovren-jones je bas brutalno razvalila! Cenjeni suparnik nema CS pa izgleda kao da dobijam djubretara "1-0"

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

jbt bonus poeni: Džerard 3 Moreno 2 Henderson 1

jel sam jedini kome je ovo čudno?

 

edit. @Svarog: totalfpl.com

Edited by malkin
Link to comment

@Svarog

 

Кликнеш fixtures, па на утакмицу која те занима, па на detailed stats. Ту ти детаљно даје колико BPS има свако, па проверавај која су прва три. Има и гомила незваничних сајтова попут овог Малкиновог али нису најпоузданији, а немају ни могућност да у реалном времену показују ко је близу бонусу.

Edited by Прслин
Link to comment

totalfpl je tu skroz pouzdan, oni pokupe podatke sa zvaničnog sajta i prilično dobro aźuriraju.

 

edit. kako bre Prsline, totalfpl baš dobro prati bps za zvaničnog sajta i još ti ih rangiraju, ne moraš da ćoretaš po zvaničnom sajtu.

Edited by malkin
Link to comment

Ispod tvoje postave, gde su rezultati utakmica, klikneš na meč i onda u desnom ugla "Detailed stats" , i tu gledaš BPS, trojica sa najviše dobijaju bonuse...

 

edit: mnooogo kasnim

Edited by zoki
Link to comment

totalfpl je tu skroz pouzdan, oni pokupe podatke sa zvaničnog sajta i prilično dobro aźuriraju.

То су радили и са ценама а види их сада. Уз то, немају преглед свих играча већ само оних који у том тренутку имају бонусе, а и касне мало. Да су прегледнији, прегледнији су.

Link to comment

То су радили и са ценама а види их сада. Уз то, немају преглед свих играча већ само оних који у том тренутку имају бонусе, а и касне мало. Да су прегледнији, прегледнији су.

pa nije isto, bps su skroz transparentni (tj fpl ih objavljuje i realnom vremenu) a kako fpl računa promene cena nije transparentno. Edited by malkin
Link to comment

Нису скроз ни bps, знаш да имају дискреционо право које релативно често користе да промене бонусе и после краја утакмице.

 

Јеботе, улази Чејмберс у 26'. Сада Копкили не улази Блекет већ овај клинац који има шансе за клин јер је остало 60+ минута, што значи да ако којом лудом срећом и да гол после неког корнера ја могу и да изгубим. :o

Link to comment

Нису скроз ни bps, знаш да имају дискреционо право које релативно често користе да промене бонусе и после краја утакмице.

jeste, ali šta god da fpl promeni promeniće na svom sajtu i pisaće bps za svakog igrača, a ovi to automatski pokupe. mislim, nije bitno, meni je totalfpl skroz super za praćenje poena u toku kola, i svojih i neprijateljskih. nisu me nikad zajebali.
Link to comment

@малкин

 

Ма, у праву си али те нервирам маком и концем јер играм против тебе следећу. :p

 

Имали су они и неку генијалну опцију где се укуца team id па онда можеш да пратиш бодове конкурената из више лига. Истина, ја никада нисам успео да је стартујем јер су ми тражили шестоцифрени број а ја увек имам највише четвороцифрен. :blush:

Edited by Прслин
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...