Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Клин шит Астон Виле кући против Хала и гол Стариџа скоро недостижни? Дај Боже.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo kolo sam hteo unapred da bacim u reku, posto je nbg imao mnogo bolje igrace za ovaj raspored, pa nisam ni pravio transfer. Do Besicevog idiotluka sam imao neke sanse, bilo bi 12 razlike za nbg-a, a igrao bi mu Sanchez protiv mojih vedeta: Bruce, Eriksen, Ramsey kapiten. Kstinim golom i naknadnom asistencijom Clynea ode razlika na 22 :(.

Link to comment

Šta propuštam da shvatim kada vidim da mi kod prve izmene stoji 0 poena (a log lepo kaže da je napravio 2 poena)? Zar ta izmena nije trebalo da automatski zameni jednog što nije igrao?

 

Nije da će do ugroziti gaženje koje su mi upriličili Kunići ali interesuje me onako informativno...

Link to comment

@P

 

Uf, uf... dzinksaro. Dovoljno je da Ramiz ponovi svoju standardnu partiju i to ti je 18-20p. Mada se nadam da ce Aleksis konacno da proradi.

 

A trece kolo mi je pre pocetka, u svim kombinacijama, bilo potencijalno najgore. Dosta je pomogao i ispush Sitijevaca, ali sasvim fino ide za sada. Ali jos ima da se igra.

 

Zato mi za sledece kolo tim izgleda brutalno. Barem na papiru. Opet 2FT, opet bez ideje sta sa njima. A sjebace me neke povrede, garant

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Kakvo čudo od kola i mamurluka, posle onog juče i treba dve nedelje pauze.

 

Bitno da sam ja pobeđivao Lawra u 2 od 3 kola prošle sezone u pećinskoj verziji pogađalice koju sam igrao u svesci, jebeš digitalne minuse.

 

Moja zla su za sada preneta traka sa Islanđanina na belog Šreka i Duff na klupi, ali suludo je podesiti se na auto-zvocanje u ovakvom gejmviku zbog toga. Bar sam za Kostu pogodio i Jovetu, koji mi više neće koristiti, ubacio umesto Staridža koji će danas nadam se polomiti mišić.

Link to comment

Vrhunskim umećem sam poklonio cenjenom protivniku 18 poena i sada mi preostaje da maštam o teoretskim mogućnostima da Weimann sa HT i Henderson sa dve asistencije nadoknade 24 poena zaostatka.

Edited by beowl
Link to comment

Nakon što sam se iskukao na zlu sudbinu, sopstvenu glupost, te jalovost i bezidejnost MUTD, ostvario sam najbolji rez u premeru, ušao u top 50.000 i maltene sigurno upisao 3 boda protiv crknutog r'n'r. U jinxovanju sam izgleda učio od najboljih, hvala Fei, hvala Prsline i Tolaa :P

Divlja karta otkazana, Mata out, rahitični in.

Link to comment

Vrhunskim umećem sam poklonio cenjenom protivniku 18 poena i sada mi preostaje da maštam o teoretskim mogućnostima da Weimann sa HT i Henderson sa dve asistencije nadoknade 24 poena zaostatka.

Mislio sam da sam gotov posle Junajteda, da ti kapiten zabija neku odbijušu posle kornera. Fijuuuuu...

 

Na pogađalici mi i dalje nema mini lige dok se ne učlanim u bilo koju novu.

Link to comment

Nakon što sam se iskukao na zlu sudbinu, sopstvenu glupost, te jalovost i bezidejnost MUTD, ostvario sam najbolji rez u premeru, ušao u top 50.000 i maltene sigurno upisao 3 boda protiv crknutog r'n'r. U jinxovanju sam izgleda učio od najboljih, hvala Fei, hvala Prsline i Tolaa :P

Divlja karta otkazana, Mata out, rahitični in.

Хвала, али да сам ја тако добар у џинксовању не бих у овом колу био на ивици понора и преплашено зурио у нарастајуће црнило док ми ка леђима тутњи крдо избезумљених бивола који беже од шумског пожара. :(

Link to comment

Kako sad da vratim Kostu u ekipu umesto Runog kad vec imam trio Bankela-Matara-Fabregas  :huh: mislim da mi se nijednom do sad u fentezi karijeri nije desilo da hocu da imam vise od 3 igraca jedne ekipe.

Link to comment

Vodim protiv Hobit slejera 47-45 u napetom meču i ide se ka tome da ostvarim prvenac ove sezone. Sterling, Eriksen i Loris protiv Debušija. 

 

Ako nešto krene po zlu, doneću dekret da se Remijeva partija proglasi ništavnom i da umesto njega na teren utrči Matić sa 12 poena. ;)

 

(pratio sam rezultate krišom na svadbi i kad sam video da Remi ne startuje, već sam bio spreman da šaljem čestitke, jer ne bih imao ni čestitih 11 igrača. ali ipak, hrabri Kosta je igrao, doneo 12 poena koji su falili i pobeda je tu!)

Mada ostaje žal što sam u poslednjem trenutku prebacio traku sa Anhel Ranhela na Runija, ne bih da kukam u ovom svečanom trenutku. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...