Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Mislio sam da sam pukao posle skidanja trake Sigiju ali me Kosta vraća koliko toliko u život.. Vodim 8 razlike, hrabri Eriksen brani tu prednost protiv Debušija, Sterlinga, Uloa i Staridža, biće zajebano.. :(

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa sta, jbte? Ja sam prosle godine otisao u -16 nakon 5 kola, pao 400k mesta i vec kolo kasnije se vratio tamo gde sam i bio. Ne ide da zbog 3-4 transfera bacas WC. Al kasno je sada...

Link to comment

^ Nije to bio jedini problem, mislim da sam zamenio vise od pola tima. Ali i da jeste, opet bih radije aktivirao WC nego izgubio 12 poena, mozda to moja FPL naivnost progovara iz mene :D

Link to comment

nek ti je sasrećom.

-1

 

Него, Малкине, јеси видео са ким играш у следећем колу, за две недеље? Сам сеј хи хез Нејсмит ин хиз тим енд дет хи тинкс вајлд кард из френч фор нот хевинг Нејсмит ин јор тим. Ол ви ноу из - хиз лузинг ту копкила!

Link to comment

Него, Малкине, јеси видео са ким играш у следећем колу, за две недеље? Сам сеј хи хез Нејсмит ин хиз тим енд дет хи тинкс вајлд кард из френч фор нот хевинг Нејсмит ин јор тим. Ол ви ноу из - хиз лузинг ту копкила!

video. žreb je nekom majka nekom maćeha. ja ću izgleda u dva uzastopna kola da igram protiv lidera na tabeli.

mislim da si se dovoljno štekao, realno ne možeš da uđeš u sledeće kolo bez jedno 3 transfera :fantom:

 

a ovo za kopkilu ne vredi komentarisati; vodiš 15 poena i to proglašavaš za gubljenje...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...