Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

pošto treba posetiti jedno svadbeno veselje danas. Ako ne budem kukao i komentarisao, odmah da se zna da mi je to razlog, a ne zato što mojim pulenima ide dobro!

 

Ja odmah da kazem da je to moj razlog za sutra. 

 

Odlucice odbrane kod mene i Feija, posto je glavne igrace prepisao. <_< Cak je i Jaju izbacio.  :lolol:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znao sam da će Daddy cool ostaviti traku Sigiju, i meni je bio kapiten do pre 2 sata.. Ali ipak sam se odlučio za Runija..

 

Inače, zanimljiv potez Daddy-ja, Uloa u tim, Eriksen na klupu..

Link to comment

Gylfi vs. Besiktas Thistle - beowl 

 

Krul vs. Howard

 

Jones Widom Terry vs. Kompany© Ivanović Clichy

Mata Siggy vs. Hendo, Barry, Young (poklopljeni Ramzi i Fab)

DCosta Rooney© Jovetić vs. Novozamačka Rivijera i Vajman (vajskeptn)

Link to comment

Ova rano popodnevna utakmica odredice mi vikend raspolozenje. Na pogadjalici dzoker na Mancester, a u fantaziju RvP©, Mata i Dzons, a konkurentu u borbi za fenjer igraju Runi i De Hea.

Link to comment

Gylfi vs. Besiktas Thistle - beowl

 

Krul vs. Howard

 

Jones Widom Terry vs. Kompany© Ivanović Clichy

Mata Siggy vs. Hendo, Barry, Young (poklopljeni Ramzi i Fab)

DCosta Rooney© Jovetić vs. Novozamačka Rivijera i Vajman (vajskeptn)

U odbrani verovatno automatska izmena Baines umesto Clichy-ja.

 

Hteo sam da ga prodam ove nedelje ali isprečio se Giroud a nisam hteo da idem u -4 kako me Pokusni Kunići ne bi unakazili još gore nego što će inače da urade.

Link to comment

A rekao sam sebi da neću uopšte da se obazirem na h2h ove sezone, ma ni da gledam protivničke timove...i naravno u poslednjem času pokleknem, pa skinem traku sigurdsonu a dam je raspalom runiju. Jer će i neprijatelj očigledno da stavi njega...  <_<

Edited by Ruxin
Link to comment

i naravno u poslednjem času pokleknem, pa skinem traku sigurdsonu a dam je raspalom runiju. 

Ja kontra, u poslednjem trenutku sam ražalovao Runija i okitio Sigurdsona.

 

Mada da, verovatno da ću narednih nekoliko kola biti bez igrača iz ManUtd.

Link to comment

Posteno me istrolovao ovaj MUFC, Rooney 7 u prvom kolu, Mata 10 u drugom, De Gea 7 u trecem, ostalo nista. Ima svi da lete napolje cim se dokopam wildcarda...

Link to comment

Moraću se zakleti da više neću gledati pripremne utakmice i da one neće uticati na izbor tima za fantazi. Jebo me Bohan i tri igrača MUTD da me jebali.

U svakom slučaju drugi poraz u tri kola i divlja karta mi se smiješe :isuse:

Link to comment

e a ja ću sad da pođem u 1 dugu šetnju šumama i poljima. niko me neće naterati da gledam Jovetića i Aguera i ono što će da naprave nesrećnom Stouku. :imamDžeka:

Edited by malkin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...