Jump to content

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guzan 4 odbrane, 0 bonus poena. izgleda da ovo nije godina za ulaganje u golmane.

 

edit. Senderos nije ni blizu bonusa, kako sad stoje stvari.

Edited by malkin
Link to comment

valjda ce Vlaru malo da skoci cena pa da se proda jer ce ova Vila da se naprima ove sezone. Kako su gol dali Stiku mi uopste nije jasno.

 

2 utakmica jedan sut u okvir i 4 bobe. Nema sanse da potraje.

Edited by tsva
Link to comment

Imam u timu Krula i Vlaara (kojeg doduse ima i protivnik San Epifanio) ali sam zato ostavio Coloccinia na klupi koji ce izgleda dobiti i 3 bonusa :(

 

Na pogadjalici pogodjen X, mislio sam da ce biti 1-1 ali i ovo je sasvim solidan pocetak kola.

Link to comment

Опа, Крелиот шестарда!

 

Штета што то неће променити однос снага у дуелу између nbg и мене, губим сигурно :(

Link to comment

Guzan 4 odbrane, 0 bonus poena. izgleda da ovo nije godina za ulaganje u golmane.

 

Što manje para na golmane, bolje da se uloži na neku 2. stranu. Ionako ne bude neka velika razlika na kraju.

Link to comment

Prasline sta je sa Nolanom?

Повреда рамена. Боже ме опрости, али било је и време да се повреди пошто је очајан већ предуго, а Зарате чека к'о запета пушка.

Link to comment

Imam u timu Krula i Vlaara (kojeg doduse ima i protivnik San Epifanio) ali sam zato ostavio Coloccinia na klupi koji ce izgleda dobiti i 3 bonusa :(

 

Na pogadjalici pogodjen X, mislio sam da ce biti 1-1 ali i ovo je sasvim solidan pocetak kola.

 

Imam i ja Krula, ali Begovicevih 1-2 poena ce mi se ipak racunati. Jednom recju znalac.

Link to comment

Сада сам дао капитенску Фабрегасу и никада више. Лобује са три метра, лудак луди.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...