Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Pravio sam neke kombinacije

e kad vidim ove reči znam da ništa dobro nije usledilo :D

 

ne da mi savest da ti ne kažem iako i sam znaš: nemoj previše da veruješ prvom kolu, mnogo je to slab uzorak.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buljarica je Merkurzzio ako se ne varam, a njegov zadnji post na PL topiku je bio sa Krita :D. Na odmoru covek.

Otišao na more a počela sezona?! Pa on i treba da izgubi :D
Link to comment

Veće su šanse da Murinjo sutra ode na odmor, nego ti. Sedi gde si i sankcioniši. Timi nije aktivan.

 

Ma kakav odmor, samo cu da putujem sutra popodne, eto me na forumu koliko vec uvece, a verovatno i iz aviona. :D A u sledecu nedelju kumujem na nekoj svadbi, ali me to nece spreciti u fantazi obavezama, ipak igram protiv Feija tad, a zna se sta su prioriteti.  :fantom:

Link to comment

e kad vidim ove reči znam da ništa dobro nije usledilo :D

 

ne da mi savest da ti ne kažem iako i sam znaš: nemoj previše da veruješ prvom kolu, mnogo je to slab uzorak.

Znam, ali ne vredi drugačije. Tako sam i prošle sezone. To mi je ko sa devojkom, ako se seksamo pre grada bude mi super, napijem se i sedim do jutra.

Ako ne, onda sve neka tenzija, cupka oko mene, daje mi znake očima da je vreme da krenemo i presedne mi grad. Ovako obavim to i ćao đaci.

 

Vlar poskupeo, ne mogu da ga ubacim sad u tim.

Link to comment

Ma kakav odmor, samo cu da putujem sutra popodne, eto me na forumu koliko vec uvece, a verovatno i iz aviona. :D A u sledecu nedelju kumujem na nekoj svadbi, ali me to nece spreciti u fantazi obavezama, ipak igram protiv Feija tad, a zna se sta su prioriteti. :fantom:

Fei otišo u minus da bi se naoštrio za gw3 :fantom:

a vala i odabrao je tim da se usereš: napad Runi Bohan Ostin :isuse: šta sve ljudi rade da bi imali najprecenjenijeg Jaju u timu...

Link to comment

 napad Runi Bohan Ostin :isuse: šta sve ljudi rade da bi imali najprecenjenijeg Jaju u timu...

Pa ovo je moj napad bio u gw1, ima nas znači više, mislim ludaka, doduše ja nisam zbog Jaje napravio takvu kombinaciju, to je baš suludo  :D

Link to comment

Не опањкавају га већ га призивају.

 

Ге-и! Ге-и! Ге-и!

 

Малкине, немам ја ништа против читања страних сајтова™, имам против читања једног страног сајта који скупи и обради информације па сервира тим нбгезналицама.

 

Едит: Матини transfers out (round) пребацили 90к. Сутра дочекује на 8.9. Мени следи сат времена ломљења да ли да га задржим до јануара или да напустим брод који наизглед тоне а у ствари ће прекосутра да оствари двоцифрен број поена.

Edited by Прслин
Link to comment

Ma kakav odmor, samo cu da putujem sutra popodne, eto me na forumu koliko vec uvece, a verovatno i iz aviona. :D A u sledecu nedelju kumujem na nekoj svadbi, ali me to nece spreciti u fantazi obavezama, ipak igram protiv Feija tad, a zna se sta su prioriteti.  :fantom:

 

Palo pomirenje sa Tausanom?!

 

tomislav-tausan.jpg

Link to comment

Imal neki sajt koji špekuliše™. sa sastavima timova pre zvanične objave? Ali ono, pun sastav, ne ona BBC fora sa dvojicom koji su doubtful i trojicom koji su match fit.

Link to comment

:narastajućiblam:

 

Ok, koji ono beše crtani film kada Tom sam sebe zgužva i baci medju kante umesto da to uradi onaj veliki ker...

Edited by beowl
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...