Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posle tronedeljnog svakodnevnog čačkanja tima, ovih sedam dana nenameštanja dođe kao kazna. Bolje startovati sa slabijim GW i onda planirati kojih minus 4-8 napraviti nego ova dosada. Naredni h2h protivnik Prolup mi pomaže da ne diram tim jer očekujem tri boda u borbi protiv crvenog Gibsa, verovatno izbačenog van terena Bleketa, Lenona, Vilijama, tuski razapetog Žirua, te Mame Birama i Ferdinanda. Opet, nikad ne znaš kad će da te strefi neki novogodišnji srednjenedeljni GW kad tabelu poderu jedino likovi koji nisu takli fantazi od kraja septembra. 

Link to comment

Posle tronedeljnog svakodnevnog čačkanja tima, ovih sedam dana nenameštanja dođe kao kazna. Bolje startovati sa slabijim GW i onda planirati kojih minus 4-8 napraviti nego ova dosada. Naredni h2h protivnik Prolup mi pomaže da ne diram tim jer očekujem tri boda u borbi protiv crvenog Gibsa, verovatno izbačenog van terena Bleketa, Lenona, Vilijama, tuski razapetog Žirua, te Mame Birama i Ferdinanda. Opet, nikad ne znaš kad će da te strefi neki novogodišnji srednjenedeljni GW kad tabelu poderu jedino likovi koji nisu takli fantazi od kraja septembra.

uh, iskusno. u pravu je Prslin...
Link to comment

Robin van Persie is back fit and available for selection.

 

Бихолд, неверници! Матин хет трик асистенција из апон ју! Бихолд и не продајте га више, барабе, оборићете му цену још ноћас!

Link to comment

i Prslin gleda skaute i sajtove na engleskom :o

 

pašćeš u očima puritanaca i onih koji još pamte kako se fpl igrao krpenjačom i bez interneta u vreme kad se za svaki transfer gledalo u ovču džigericu i bacala so preko levog ramena odmah po kupovini krhkog latinoameričkog napadača.

Link to comment

Jel ima neko da je već iskoristio divlju kartu?! :)

 

Gledam sad Buljaricu, igrali smo prošlo kolo i iskreno, izgledalo je kao da je izabrao tim par nedelja pre početka i tako ostavio jer se za neke znalo da neće startovati (Leskot i Mariapa)... I dalje mu u timu isti igrači plus Snodgras, a nije napravio nijedan transfer... Nije valjda već odustajanje? Ili je samo negde gde nema net?! :unsure:

Link to comment

Lezileb aktivirao, Toli u inat.

 

Kakav inat, covek mi cini uslugu. 

 

Tek sad vidim da mu vise ne pisu 3 transfera, nego 6. Aj iskoristi WC, da me ne bude sramota kad izgubim. :isuse:

Link to comment

Ja ću sad da se puknem divljom kartom. Pravio sam neke kombinacije da je izbegnem i ispod  -20 nisam. 

A posle sve zavisi od rezultata, valjda će mi fiksevi od 2 do 3 transfera nedeljno biti dovoljna doza da preživim do nove godine. 

Ne mogu da gledam više ovaj tim što imam, napravljen pola od igrača za koje sam bio pod uticajem stranih sajtova i foruma, i pola od igrača koje lično

simpatišem. 

 

Vreme je za pragmatizam, plus ću ubaciti nekoliko igrača koje sam gledao u prvom kolu i koji su mi se svideli,

tako da se može reći da će biti pragmatično-skautski tim, mislio sam  da ubacim i reč empirijski u ovaj pojam,

ali bi to prevazišlo i Slinin doktorat po količini gluposti ubačenih u jednoj rečenici.

Edited by Remi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...