Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Напиши неки скрипт који ће редом свима да честита, само нека се имена противника смењују. :fantom:

Link to comment

Сигурдсон није поскупео на 6.2 иако је по прошлогодишњим правилима то требало да се деси. Не знам шта су променили, али ће сада сигурно бити теже зарадити кинту, што у потпуности руши моју досадашњу стратегију (одлазак у минусе у првом делу сезоне, богаћење, па Звездино пролеће).

 

За оне који не знају, цене играча расту на основу NTI (net transfers in), односно броја људи који доводе одређеног играча. Играч може да поскупи 0.1 током дана и 0.3 током недеље. Повређени су заштићени од ових промена неко време.

 

У суботу је скочио само Сиги, што је било мало чудно, обично првог дана сви casual играчи к'о мутави продају Мате и купују Честере, али не толико колико Сигијево нескакање™ ноћас.

 

Неки специјализовани сајтови (не онај геј скаут) тврде да је у питању враћање на правила из сезоне 2011/12. када је за скок од 0.1 било потребно x NTI, oд 0.2 2xNTI, а 0.3 3xNTI. Мени се чини да греше јер је Сиги изгледа ноћас добио 2xNTI, али нисам 100% сигуран јер је мало пребацио границу.

 

Како год, савет који дајем ће сигурно важити: пазите на падање а не на раст цене пошто се реална вредност тима увећава за 50% раста а умањује за 100% пада цене играча. У условима спорије промене цена ово постаје још већа разлика него до сада.

Link to comment

Да, рипиће ноћас али уместо да четвртак дочека са 6.3 дочекаће га са 6.2. До суботе би морао да буде и 6.3, али не причам само о њему већ о алгоритму који је за фантази важнији чак и од бонуса и који је промењен први пут после неколико година.

Link to comment

meni su transferi radi nabijanja cene tima bzvz. ako to radiš, znači da skačeš na mnoge rane bendvegone, a to mahom rade igrači koji jure poene a poene jure loši igrači... kapiram rezon da je bolje da ti tim u januaru vredi 110 umesto 105, ali ruku dajem da se u pogledu poena transferi radi rasta cene ne isplate, tj pogolemu rupu sebi iskopaš. to ja ovako napamet, na osnovu utiska... čini mi se da je važnije izbegavati gubljenje vrednosti tima, a ako vučeš rezonske poteze cena tima će sama od sebe da poraste.

Link to comment

sad čitam opet, ispade ko da sam rekao Prslinu da ne ume da igra :D a to, je li, nisam hteo.

 

nego, stigo Fer u QPR. sad su tu i Fer i Mač, kako odabrati...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...