Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

ooooooj Prsline! kamo ti transferi, minusi i slično. evo Remzara je pod velikim znakom pitanja, imaš još vremena da ga se ratosiljaš :fantom:

У, хвала! Идем брзо да га избацим!

Link to comment

Prsline, samo da te podsetim da se primiče dedlajn, ne bih voleo da propustiš priliku da odradiš još neki transfer, ko što si i obećao...

 

ja sam teška srca napravio taj 1 bijedan transfer i sad sa strepnjom iščekujem megdan sa najboljom ekipom u elitnoj ligi. srećno sutra Prsline i neka bolji pobedim!

Edited by malkin
Link to comment

Prsline, samo da te podsetim da se primiče dedlajn, ne bih voleo da propustiš priliku da odradiš još neki transfer, ko što si i obećao...

 

ja sam teška srca napravio taj 1 bijedan transfer i sad sa strepnjom iščekujem megdan sa najboljom ekipom u elitnoj ligi. srećno sutra Prsline i neka bolji pobedim!

Ха! "Срећно сутра"? "Бољи да победи"?Претпостављам да себи желиш срећно данас? Мислио си да нећу провалити да се сутра игра само један меч, а данас осам? Надао си се да не знам да си због распореда у овом колу ти тај бољи? О темпора, о морес! Али, сада је готово :( Изџинксовао си ме и губим сигурно :( Твој кунг фу је био бољи :(

 

Што се трансфера тиче, чекао сам промене цена и ево сада ћу да га обавим, нема више одлагања!

Link to comment

Meni se javlja da će biti kao sa Evertonom, juče je odradio full trening sa ekipom..

 

Edit: Jedini problem može biti da će čuvati za LŠ..

Edited by zoki
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...