Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Malkine, citam te ko knjigu :fantom: taj ce da izadje u 57. minutu.

nek izađe al nek prvo da gol.

 

ma znao sam da ću treće kolo da puštam niz vodu, grozni parovi. još kad sam video da mi nije zapao Fei ili neko ko je gotovo toliko loš nego lider na tabeli sa Jovetićem u navali... sad mi je najvažnije da se niko ne povredi i da sačuvam 2 FT za sledeće kolo.

 

e da, ja veze nemam koga si ti doveo.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

@tola: jeste, sad kad ste videli da sam ae naostrio i da deljem brod i kucam na vrata premera sa ambicijom da ga osvojim, vadite se na feievu netrpeljivost prema meni... Ovo su jasni napadi na moju ekipu da se uzdrma pred mec sa tsva. Ne znam ko stoji iza toga, ali nece to tako da moze. Izaci cu ja jaci iz svega ovoga :)

Edited by adasevic
Link to comment

Hmmm, ovo kolo igram protiv Slavka Šajbera PPP Broda... Najbolje mi je da se pomirim sa porazom na vreme...

Edited by Hobbit slayer
Link to comment

Svi vi kukate, a ja cu da izgubim od coveka koji ne samo da drzi poslednje mesto u Premeru, nego za malo i u klasiku (iza njega samo moj draft tim i Dobrilovici). Sad razmisljam da u ovih preostalih pola sata odradim panicni WC i nadam se da cu da se sprecim u tome, posto bi to moglo da ima katastrofalne posledice po celu sezonu.  :frust:

Link to comment

Ja ne znam kakve vi to katastrofalne timove imate kada vec uajldujete™. Ni moj nije spektakularan, pa sam se jedva nakanio jedan FT da iskoristim

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Ja ne znam kakve vi to katastrofalne timove imate kada vec uajldujete™. Ni moj nije spektakularan, pa sam se jedva nakanio jedan FT da iskoristim

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Мислим да ћу да потегнем дивљу карту током ове паузе. Биће ми досадно две недеље, а ако је сада искористим бар ћу стално нешто да мењам и дрндам без да се упропастим у следећем колу. Уз то, чини ми се да ће данас доћи до краја 3-5-2 ере и да ће двоцифрени бодови за нападаче поново бити главно јело на фантази трпези, па ћу морати да се прилагодим и томе.

Link to comment

Ja ne znam kakve vi to katastrofalne timove imate kada vec uajldujete™. Ni moj nije spektakularan, pa sam se jedva nakanio jedan FT da iskoristim

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

pa svi bi hteli da prebace stotku :D

 

Još oko kapitena se lomim.

 

Imaš plus 8 vetar u leđa.

danke schon 

ja sam odlucio da pruzim mom timu jos jednu sansu, pa sta bude

Link to comment

Hmmm, ovo kolo igram protiv Slavka Šajbera PPP Broda... Najbolje mi je da se pomirim sa porazom na vreme...

 

Da sam Slavko, ne bih krenuo sa 0-2, nego 2-0. :(

Mada opet, sad je stanje kritično. Ako bude i 0-3, to bi bio pravi pravcati fenjer, a to ne bismo smeli da dopustimo.

Krećem sa prošlonedeljnim sastavom, a ako bude bilo problema, završićemo nešto za zelenim stolom. Ako ni to ne pomogne, ponavljamo kolo. ;)

 

Runi kapiten prvi izlazi na teren, ali moraću to da propustim, pošto treba posetiti jedno svadbeno veselje danas. Ako ne budem kukao i komentarisao, odmah da se zna da mi je to razlog, a ne zato što mojim pulenima ide dobro!

Link to comment

Ubacio sam Sim De Jong-a, očekujem gol i asist, umesto Aiden McGeady-a, koga ne bih dirao jer mislim da je opasan igrač ali 

i pored povrede Barklia i Pienara opet će verovatno početi sa klupe, ne znam što ga ne pušta Martinez da više igra. Protiv Arsenala je ubacio

Osmana posle povrede Pienara umesto njega, glup potez. Za Nejsmita sam naslućivao al nisam imao herca da ubacim od početka, sad neka ga van tima, morao bih da pravim veće rokade. 

 

Da, za Janmata isto mislim da će da pokida i hteo da ga ubacim, al rasejan kreten kakav sam, ubacim Dumeta, i dalje mi nije jasno kako sam uspeo to.

Sad glupo da pravim još minus 4 da ispravim grašku, tako da je ostala milka u banci bzv.

Edited by Remi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...