Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

1 hour ago, El Guapo said:

Za sada eksplodiraju samo pejdžeri, uskoro će i mobilni.


Gde su i kada kupljeni i od koga?
Jeftina fake roba, teroristicko vodjstvo mislilo to je dobar i jeftin dil. Sto im nisu kupili iPhone ili Android, od pouzdanih proizvodjaca? Pa ako si terorista, nemoj da ides na najjevtinije sto pare mogu da kupe.
Razyebase Izraelci neprijateljsku sirotinju sto je po buvljacima nabavljala svoje komunikacione aparate.

Link to comment

samo pisaća mašina, kao što su u fsb-u od skora počeli. dokumenta od najvećeg značaja ne ulaze uopšte u elektronsku formu

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
22 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

samo pisaća mašina, kao što su u fsb-u od skora počeli. dokumenta od najvećeg značaja ne ulaze uopšte u elektronsku formu


Onaj, Snowden, odavno drzavljanin Rusije, je otkrio presretanje Cisco routers komunikacija, gde god da se postave. Isto tako, ubacivanje chipova ili njihovu modifikaciju.
Znaci, to je bilo moguce i pre 20 godina.

Link to comment
  • 4 weeks later...
On 12. 9. 2024. at 20:12, napadaj said:

OnePlus je imao skoro čist Android, bez ikakvih gluposti. Koristio sam šesticu i bio jako zadovoljan.

 

Zasto si presao na Asus, ako mogu da pitam?

 

Ja imam imam OnePlus od 2017. (prvo sam imala 5T, a od 2021. Nord 2T 5G), odlican telefon, ne bih ga menjala ni za sta, pa me zanima sta natera ljude da predju na nesto drugo.

Link to comment
42 minutes ago, dunja said:

Ja imam imam OnePlus od 2017. (prvo sam imala 5T, a od 2021. Nord 2T 5G), odlican telefon, ne bih ga menjala ni za sta, pa me zanima sta natera ljude da predju na nesto drugo.

 

Pa na primer ti dosadi ili neko drugi krene da nudi nešto bolje, bolji value for money ili proizvođač krene da brljavi i da upada u neke nebuloze. Ja sam na trećem Xiaomiju i kako stvari sada stoje, verovatno ću preći na Honor, jer mislim da nudi više za pare.

  • +1 1
Link to comment

Zenfone 9, pre dve godine. Nakon toga je izašao 10, isto malih dimenzija, ali onda je i Asus batalio male telefone i izbacio 11 Ultra ili kako se već zove, sa velikim ekranom.

 

Pored njega imam i Samsung S23 kao službeni, isto je mali i odlično me služi.

  • +1 1
Link to comment
On 19. 9. 2024. at 3:45, Mel said:

Kupovina mobilnih u danasnje vreme - cista hrabrost. A tek nesto vece, molimo se da frizider ostane ispravan jos koju deceniju.

Кинеза, шаоми покофон - пуних 6 година, од 2018-те, експлоатишем, без иједног квара, застоја, успоравања система, све ради као првог дана. Сећам се, у време када сам га купио, неки су му дали надимак "ајфон за сиротињу", јер је омогућавао солидне перформансе, а да не потрошиш баш сву уштеђевину на њега. 

  • +1 2
Link to comment

izgubio sam oneplus prvog dana na odmoru. milina, pravi odmor, jos nema kompromitujucih materiala. 

 

uzeo OnePlus 12 posle 11pro. ne vidim zasto bi menjao tim koji pobedjuje. za ovaj uredjaj cu da radim back up, da ne moram instalirati sve od nule kada ga tradiciono izgubim tokom puteva po jugoistoku azije. 

 

gde se uopste rade ti backups?

Link to comment

Pošalješ mejl CCP-u da ti daju tvoje podatke ;)

 

Android bekapi su đubre, ako i radi (a ne znam ništa što radi 100%) to je samo između modela istog proizvođača. Pa ako pređeš sa asusa na šaomi, mrka kapa.

 

Redovan bekap bitnih informacija (dokumenti, slike, poruke...) pa posle ručno vraćaj nazad, to je jedan dan zajebancije s novim telefonom.

 

 

Link to comment

Kako se pokazao Xiaomi Redmi Note 13 Pro? Evo ga do vikenda na poniženju od 230e a prethodnik mu 10 Pro ispušta namučenu dušu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...