Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

1 hour ago, napadaj said:

Isbaksuziramo moj telefon 😡

 

Preksinoć baterija odjednom pala sa 12% na 0%, telefon se ugasio. Juče vidim da jako sporo puni, posebno kad pređe 70%, a prazni se za nekoliko minuta. Sad ću da odradim backup i hard reset, valjda će to da pomogne.

Nemoj da me plasis covece :ph34r: Upravo zamenio bateriju, kad nisam skroz iskasapio mobilni i sebe razneo. Nikad vise. Sve radi za sada nekim cudom.

  • Haha 1
Link to comment

Svojevremeno sam samostalno menjao ekran na BlackBerry Passportu, pošto su mi u servisu tražili 250 evra za to, a ja našao OEM ekran na Ebay za 20 evra. Uspešno sam izveo operaciju. :D

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Ja vam se divim, bez ironije, na volji i hrabrosti. 

Meni je telefon vrlo vazan uredjaj, zato imam kod sebe obicno 4 telefona i vise sim kartica. 

Ne mogu sebe da zamislim da prckam po telefonu, menjam bateriju/ekran, i onda negde idem sa takvim uredjajem. Ako "crkne", sta onda?!

Pre cu potrositi n eur (n je npr 400 eur, sto je ispod 50 din dnevno na 2 godine), nego da se oslonim na uredjaj vrlo upitne kakvoce.

 

Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

Nema boljeg osećaja od tog kad nešto sam popraviš, posebno tako pipavo.

 

Istina, ali ima i ona druga strana kada na tom putu samopopravke dodatno ukenjaš stvar...

 

 

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Najsmesnije je sto zamenu baterije na mobu ima da ti urade u servisu za hiljadu dve dinara. Al da, nije to poenta nego da malo sam majstorises.

 

Sledeci mi je kuler na desktopu, to bi trebalo da bude lako. Posle kvake i drske po kuci :) 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, x500 said:

imam kod sebe obicno 4 telefona i vise sim kartica.

 

:huh:

 

Ja i ovaj jedan mrzim da nosim i koristim, a jurio sam među prvima, još tamo '97...

  • +1 2
Link to comment

Ladno se baterija naduvala, provalio sam tek kad sam skinuo case. A stavili mi novu kad sam menjao ekran pre dva meseca.

 

Oh well, ide reklamacija.

 

 

  • Tužno 1
Link to comment
On 14. 9. 2024. at 0:04, napadaj said:

Ja svake godine mogu da ga uzmem kao službeni i ne pada mi na pamet, a posebno ga nikada ne bih kupio. Zatvoren sistem, ne može .apk? Fuck that shit.

 

13 hours ago, napadaj said:

Ladno se baterija naduvala, provalio sam tek kad sam skinuo case. A stavili mi novu kad sam menjao ekran pre dva meseca.

 

Oh well, ide reklamacija.

 

A da ipak razmisliš da uzmeš taj službeni iPhone?  Nama se ne dešava to sa baterijom...  

 

:Jova:

Link to comment
On 15. 9. 2024. at 13:03, x500 said:

Pre cu potrositi n eur (n je npr 400 eur, sto je ispod 50 din dnevno na 2 godine), nego da se oslonim na uredjaj vrlo upitne kakvoce.

 

Ovo kao prodavac kirbija kad ti ga uprosti na dnevni trošak haha

  • Haha 2
Link to comment
On 12. 9. 2024. at 21:30, Vapad said:

Meni se jako svidela motorola, volim vanila android, a edge 30 pro je baš bio brukica

Sasheer Zamata Snl GIF by Saturday Night Live

 

Pre-za-do-volj-na

Sam

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...