Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

jebaga, pa valjda se zna da li je fiba trazila nesto ili nije. ne mogu klubovi da istupe i da kazu "e jebiga, mi procitali to na b92 "

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

jebaga, pa valjda se zna da li je fiba trazila nesto ili nije. ne mogu klubovi da istupe i da kazu "e jebiga, mi procitali to na b92 "

 

pa može fiba zvanično da traži a nezvanično da pričaju drugu priču savezu. 

Link to comment

jebaga, pa valjda se zna da li je fiba trazila nesto ili nije. ne mogu klubovi da istupe i da kazu "e jebiga, mi procitali to na b92 "

 

Jedino sto se izgleda sigurno zna na osnovu dopisa FIBA (ima i pecat :lolol: ) je da su trazili osnivacku dokumentaciju ABA lige i da je nisu dobili. Ovo ostalo je sve u fazonu jebe lud zbunjenog i nimalo me ne bi zacudilo da je neka nasa lokalna ujdurma.

Link to comment

Brate u šta se sve pretvorilo!

Boro vrati se preuzmi kormilo!

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Bora je dobrim delom i sam zasro stvari kad je postao mator i senilan, a toga nije bio svestan. Mogu da zamislim na sta sad lici (ako je ziv, izvinjavam se ako sam to prevideo). Svaka Bori cast za decenije koje je dao kosarci, ali poslednjih 10-15 godina bolje da nije nista radio

Link to comment

Bora je dobrim delom i sam zasro stvari kad je postao mator i senilan, a toga nije bio svestan. Mogu da zamislim na sta sad lici (ako je ziv, izvinjavam se ako sam to prevideo). Svaka Bori cast za decenije koje je dao kosarci, ali poslednjih 10-15 godina bolje da nije nista radio

a sta je konkrentno radio posednjih 10-15 godina? 

Link to comment

Bora je dobrim delom i sam zasro stvari kad je postao mator i senilan, a toga nije bio svestan. Mogu da zamislim na sta sad lici (ako je ziv, izvinjavam se ako sam to prevideo). Svaka Bori cast za decenije koje je dao kosarci, ali poslednjih 10-15 godina bolje da nije nista radio

Ma naravno.Ja bih prepravio "nije hteo da bude svestan" .
Link to comment

Ne znam sta se cudite, jel' pre par dana Vujosevic izjavio da ce Partizan biti na strani koja pobedi. Ako pobedi ABA struja on ce drzati konferencije za stampu kako smo mi uvek bili sto posto za tu opciju; ako pak pobedi ona druga u javnosti ce se pojavljivati mahom Danilovic i govoriti kako smo mi oduvek tvrdili da je ABA liga jedno veliko zlo...

 

A ja sto vise citam po medijima sve mi je manje jasno sta se tu u stvari desava. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...