Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

jel ima neko predstavu da li bodiroga ima neku ulogu u ovoj pizdariji? nekako je sve pocelo od kad je on dobio neku funkciju u fibi, i sumnjam da nije umesan u pritiske na neki nacin.

Edited by Joe D
Link to comment

jel ima neko predstavu da li bodiroga ima neku ulogu u ovoj pizdariji? nekako je sve pocelo od kad je on dobio neku funkciju u fibi, i sumnjam da nije umesan u pritiske na neki nacin.

 

Tajming jeste dosta sumnjiv.

Link to comment

Bogosavljev je direktor za organizaciju takmičenja, Radović je predsednik za globalni razvoj košarke a Bodiroga predsednik takmičarske komisije ... :huh:

Link to comment

Ali jebote kako je moguće da se tek tako od Sidra otme njihovih 20%?

 

Što neko drugi nije oformio ligu koja traje 10 sezona?

 

Neverovatno. 

Link to comment

ja imam teoriju da je sve ovo izmisljotina burek-jogurt novinara b92.

 

fantasticno je sto se vise ne pise o nekakvom rjesenju, vec ko je za abu, a ko za reprezentaciju. nevjerovatno.

Edited by Timmi
Link to comment

 

 

 
 

Željko Drakšić (Croatian Federation) just stated on HRT that FIBA never demanded @ABA_liga to be 100% owned by the clubs.

 

 

Ovo je i Veber rekao pre par dana. Potpuno logično je da FIBA to nije zahtevala jer i u onom njenom predlogu klubovi maltene nemaju nikakav udeo. Ovo će biti jedna od jačih sprdnji ako klubovi progutaju mamac i napuste takmičenje. 

Link to comment

U Sloveniji nikom nije jasno sta se desava. Cene ljudi da se radi o nekakvom obracunu u Srbiji. Krka i Olimpija ce igrati ABA ligu, mozda i Helios, reprezentacija ce igrati na EP.

Link to comment

Cene ljudi da se radi o nekakvom obracunu u Srbiji. 

 

Jbt na kraju će stvarno biti samo nadjebavanje ove dvojice.  :cry:

Link to comment

ja imam teoriju da je sve ovo izmisljotina burek-jogurt novinara b92.

 

fantasticno je sto se vise ne pise o nekakvom rjesenju, vec ko je za abu, a ko za reprezentaciju. nevjerovatno.

 

ne da se ne piše o rešenju, nego se ne piše ni o problemu ... ovo je neko interno pumpanje, a čini mi se da je Blic to dugo i dugo gurao, a sada je nekako ekslodiralo i svi imaju potrebu da odgovore iako ne znaju pitanje

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...