Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

Ne bi izbacili samo njih nego ukupno 5 reprezentacija, to je jedna cela grupa tj. 15 utakmica manje i tri domaćina bi to lagano mogla da iznesu.

 

Mislim, nema teorije to da urade, ali ne zbog toga što je Hrvatska jedan od domaćina.

 

Pa to ne bi bilo u redu, kad su domacini ionako birali protivnike :lolol: .

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Zbog nerazumevanja od strane FIBA došli smo u situaciju da izaberemo put sa što manje negativnih konsekvenci. Klubovi su spremni da učine sve kako bi sprečili da košarkaška reprezentacija Srbije bude suspendovana sa Evrobasketa, a to znači samo jedno", rekao jeĐilas, koji je na pitanje novinara MOZZART Sporta da li to znači izlazak iz ABA lige odgovorio:
"Da, naravno".

 

:isuse:

Link to comment

Ako klubovi nasednu na ovo, onda su stvarno debili. Ako pak sa druge strane Lisac i co nasednu na ovo, onda su oni još veći debili. U svakom slučaju neko će ispasti glup, iskreno nije mi žao nikoga. 

Edited by theanswer
Link to comment

Što pominješ Lisca, na šta on i ekipa mogu da nasednu? Jel Fiba traži vlasničke promene ili traži bezuslovni izlazak klubova iz ABA? Potpuno sam se pogubio u ovoj sprdnji.

 

Klubovi su toliko zadovoljni sa ABA ligom da su se izjasnili da im uopšte ne treba pravo da sami biraju menadžment lige. Ako mesec-dva posle toga istupe i to zbog interesa saveza, onda staveno treba da se ugase.

 

Jadna li je evropska košarka, a pogotovu ova regionalna. U životu je održava vremenska razlika sa Amerikom i činjenica da ljude smara da gledaju snimke.

Link to comment

Što pominješ Lisca, na šta on i ekipa mogu da nasednu? Jel Fiba traži vlasničke promene ili traži bezuslovni izlazak klubova iz ABA? Potpuno sam se pogubio u ovoj sprdnji.

 

Klubovi su toliko zadovoljni sa ABA ligom da su se izjasnili da im uopšte ne treba pravo da sami biraju menadžment lige. Ako mesec-dva posle toga istupe i to zbog interesa saveza, onda staveno treba da se ugase.

 

Jadna li je evropska košarka, a pogotovu ova regionalna. U životu je održava vremenska razlika sa Amerikom i činjenica da ljude smara da gledaju snimke.

 

Pa na ovaj mogući blef klubova da će da napuste pa da prepuste skroz vlasništvo. Mada vlasništvo uopšte FIBA-u ne zanima. Ja i dalje mislim da je sve ovo maslo saveza i da je FIBA više u fazonu, hteli ste da se kurčite, aj sad kurčite se do kraja. 

Link to comment

Hajde mi ukratko objasnite sta je formalno potrebno da se uredi pa da jadranska regionalna liga postane ekvivalent VTB ligi?

 

Fiba i Uleb nemaju nikakav problem sa tom ligom, zar ne?

Link to comment

Sad je Partizan protiv interesa srpske košarke, isti Partizan koji na početku nije hteo da uđe u takvu ABA ligu pa su ga na kraju ucenili, a onda čovek koji je bio zagovornik ABA lige, Nebojša Čović, kroji sudbinu srpske košarke. Kakav divan tandem, Đilas i Čović, dva političara koji veze sa košarkom nemaju.

Link to comment

Cekajte malo, covic ce da zrtvuje sezonu u evroligi za zvezdu zbog kurcenja sa aba ligom.? Ne verujem, stvarno ne verujem, on samo blefira.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Hajde mi ukratko objasnite sta je formalno potrebno da se uredi pa da jadranska regionalna liga postane ekvivalent VTB ligi?

 

 

 

Pa da savezi prihvate ovakvu ABA ligu. 

Link to comment

Cekajte malo, covic ce da zrtvuje sezonu u evroligi za zvezdu zbog kurcenja sa aba ligom.? Ne verujem, stvarno ne verujem, on samo blefira.

 

Ma naravno da blefira, nego se predstavlja kao mesija srpske košarke.

Link to comment

Cekajte malo, covic ce da zrtvuje sezonu u evroligi za zvezdu zbog kurcenja sa aba ligom.? Ne verujem, stvarno ne verujem, on samo blefira.

 

Covic je na ovom forumu 1 omnipotentan lik. On jedini ima sta da izgubi a jedini pravi problem iz nekog razloga koji nikome nije jasan ali posto je Covic u pitanju mora da ga ima i mora da je zloban. A onda je Crvenkapa srela lovca u sumi, zajedno su krenuli ka bakinoj kucici i tako...

Link to comment

U celoj ovih sci-fi prici mi je dodatno iritantan momenat gde bi klubovi iz nekog toboz patriotizma trebali da razmisljaju o dobrobiti saveza i reprezentacije, a ne o sopstvenoj i koristi igraca.

Link to comment
Snagu košarkaške reprezentacije Srbije zna svaki protivnik. Uskoro ćemo Vam dokazati da takvu istu snagu ima i Košarkaški savez Srbije“, stoji u saopštenju KSS koje je potpisao Đilas. 

 

dd1aedc9c6dcb6cac6789a5358e95e47287bdaac

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...