Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

meni samo ne ide u glavu po kom osnovu savezi mogu biti kaznjeni u celoj prici. cisto nasilnicko ponasanje fibe, ako uopste ima istine u ovim pricama, ne verujem da ce proci.

 

pa verovatno po osnovu da im se jednostavno može....što bi se reklo, po pravu jačeg. imaju ubedljiv mehanizam pa okrenu klubove na svoju stranu, preko saveza kojima će da priprete.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Apropo tog dogovora, koliko se secam, Covic je rekao da su dogovorili transfer vlasnistva, a Danilovic potvrdio ali dodao i da se resili da to ide postepeno.

 

Bilo je u onom tekstu koji sam kacio na cz topik. Ali moze biti da sam pomesao. Pominjala su se dva sastanka.

Link to comment

pa verovatno po osnovu da im se jednostavno može....što bi se reklo, po pravu jačeg. imaju ubedljiv mehanizam pa okrenu klubove na svoju stranu, preko saveza kojima će da priprete.

 

A velike klubove ce da okrenu na svoju stranu, u picku materinu. Sve powerhouse-i od po 30 miliona budzeta.

Link to comment

Pa dobro, nisu finansijski moćni klubovi, ali očito da postoji nekakav interes.

 

Meni je indikativano Čovićevo ponašanje, stičem utisak da je najbolje obavešten o čemu se tačno radi a sumnjam da će uradii nešto na sopstvenu štetu. Nema takvu reputaciju, kako bih rekao. Kada kažem sopstvenu štetu tu mislim i na štetu njegovom basket projektu.

 

Za razliku od našeg rukovodstva koje je bremenito raznim vrstama iracionalnosti i sklono ishitrenosti pa i inaćenju i samodestrukciji, Čović je takođe mufljuz ali vrlo, vrlo racionalan i proračunat. A samim tim veća je verovatnoća da će, na kraju, da se nađe tamo gde treba.

Edited by Ted
Link to comment

meni samo ne ide u glavu po kom osnovu savezi mogu biti kaznjeni u celoj prici. cisto nasilnicko ponasanje fibe, ako uopste ima istine u ovim pricama, ne verujem da ce proci.

 

Kakvo crno kaznjavanje, koji vam je. FIBA ce bas sad da se obracuna sa neposlusnim Savezima, i zabrani ucesce na EP tri meseca pre pocetka takmicenja. Od toga i zemlji domacinu :lolol: . Cak ni FIBA nije toliko nesposobna. Sve sto se u poslednje vreme pojavljuje u medijima na tu temu je cista izmisljotina. Mozda ne bas sve, ali ovo je sasvim jasno Coviceva izmisljotina. Prvo je kmecao danima, pa se smirio na par dana, pa se kao odjednom nevezano za to pojavljuje vest da ce FIBA suspendovati Savez ako se ne desi ono sto Covic hoce. Mada, moguce da imamo novinare od integriteta s vezama u FIBA :rolf: .

Link to comment

mogućnost da izbaciš reprezentacije iz takmičenje jeste respektabilan mehanizam, a posredno pritisak i na klubove.

Aha, izbaciće Hrvatsku sa EP u Hrvatskoj...

Link to comment

Aha, izbaciće Hrvatsku sa EP u Hrvatskoj...

Ne bi izbacili samo njih nego ukupno 5 reprezentacija, to je jedna cela grupa tj. 15 utakmica manje i tri domaćina bi to lagano mogla da iznesu.

 

Mislim, nema teorije to da urade, ali ne zbog toga što je Hrvatska jedan od domaćina.

Link to comment

Minovic i darkonet se prave tose ali su razotkriveni. Znaci to je cilj,infiltracija na vodece mesto regionalne lige,kontrola i dotok novca.izvodjac radova je kss i uplaseni djilas.sanja coki partner da bude uleb-u.maznuo zvezdu,savez,sad bi i regionalnu ligu po svaku cenu.Tako treba..

 bravo bradilko, razotkrio si nas, za sluzbu sigurnosti da radis, smrt SP4 !!!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...