Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

sto se tice ukica i ostalih klubova. zli gli je jebac na ceni i on ne mora da preplacuje da bi jebao zategnute teratanuse, keksi mora da poliva kristalom da bi pojebo ono sto zli jebe na zadnjem sedistu astre za 3 tekile u nekom klubu u mitrovici.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

sto se tice ukica i ostalih klubova. zli gli je jebac na ceni i on ne mora da preplacuje da bi jebao zategnute teratanuse, keksi mora da poliva kristalom da bi pojebo ono sto zli jebe na zadnjem sedistu astre za 3 tekile u nekom klubu u mitrovici.

 

Tako nekako. :misko:

Link to comment

Liga ABA ce se sledece godine, najverovatnije, zvati Premier liga :isuse:

 

U principu sve ostaje isto, jedino su klubovi dobili malo vise prava kod glasanja. Wild card ce ostati, trenutno se najvise pominje Zepter iz Beca. Jos uvek ce davati 2 mesta za EL, a EL ce izgleda ponovo menjati format takicenja. Naime u Top 16 bi trebalo da se igra 30 utakmica, dakle svako sa svakim. Onda dalje ne znam kako bi trebalo da ide.

Link to comment

Liga ABA ce se sledece godine, najverovatnije, zvati Premier liga :isuse:

 

U principu sve ostaje isto, jedino su klubovi dobili malo vise prava kod glasanja. Wild card ce ostati, trenutno se najvise pominje Zepter iz Beca. Jos uvek ce davati 2 mesta za EL, a EL ce izgleda ponovo menjati format takicenja. Naime u Top 16 bi trebalo da se igra 30 utakmica, dakle svako sa svakim. Onda dalje ne znam kako bi trebalo da ide.

 

30 utakmica?! wtf, pa oni nisu normalni. Ne zna se ko je gori. Tačno ću početi da navijam za FIBU. 

Link to comment

30 utakmica?! wtf, pa oni nisu normalni. Ne zna se ko je gori. Tačno ću početi da navijam za FIBU. 

 

Ma, to je nemoguce. Gde ce da nadju toliko termina?

Link to comment

I meni deluje nemoguće. Takav sistem očekujem kada se dođe do te zatvorene EL sa 16 klubova.

Edited by theanswer
Link to comment

Pa ko nema svoj avion, šta će uopšte u top 16?

 

Jeeeeste a ko nema para ne treba da igra košarku nek nađe drugi sport.

 

Tu je i carina i verovatno još dosta sitnih stvari koje mi ne padaju na pamet odmah. Da ne pominjem domaće lige.

Edited by theanswer
Link to comment

30 utakmica?! wtf, pa oni nisu normalni. Ne zna se ko je gori. Tačno ću početi da navijam za FIBU. 

 

Dobro dosao u tim FIBA. Nemamo predstavu sta radimo i kuda idemo, ali se makar ne kurcimo da smo mnogo bitni magovi organizacije i marketinga dok istovremeno generisemo manje prihoda od kriket lige Bugarske.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...