Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

ne bih rekao da je tepic bio veci talenat. on je rano sazreo i igrao je iznad svojih godina, ali generalno je uvek imao odredjena ogranicenja u potencijalu. pre svega sto nije imao ni jednu posebno jaku ofanzivnu stranu u napadu koja bi ga ucinila nekim fenomenalnim igrcem na toj strani, a sut mu je uvek bio ispodprosecan.

 

takodje, roko je kakvu takvu karijeru i uspeo da npravi, za razliku od naseg milenka.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni je tepica bas nekako zao

deluje kao retko kulturan momak

 

 

nego, drago mi zbog cedevite, gledao sam ih bas dosta puta ove sezone i mislim da su posle zvezde najkvalitetniji i da imaju drugi najdublji roster

 

sa druge strane, drago mi je i sto je buducnost ispala. ono sta su radili partizanu u poslednjem mecu lige je trablo povuci duzu suspenziju

 

deluje mi da postoje svi uslovi za kvalitetno i interesantno finale

Link to comment

nema sanse da je tepic bio veci talenat. I reci da su rokove fizikalije samo pristojne je understatement. Tepiceva najveca vrijednost je bila sto je kao mlad imao glavu iskusnog igraca, sto ce reci manji upside.

Link to comment

nema sanse da je tepic bio veci talenat. I reci da su rokove fizikalije samo pristojne je understatement. Tepiceva najveca vrijednost je bila sto je kao mlad imao glavu iskusnog igraca, sto ce reci manji upside.

+1 

secam se rokovih igara kad je imao 18-19, izgledao je kao kao rakocevic u najboljim danima...u aba okvirima naravno

mislio sam da ce biti jedan od najboljih evropskih igraca sa znacajno ulogom u nba

Link to comment

Roko Ukić nema liderstvo i dobro donošenje odluka a to pravi razliku na poziciji pleja na nivou koji prerasta regionalne okvire. Ako Cedevita želi da naredne sezone nešto uradi u EL, ne sme se osloniti na njega kao startnog pleja.

 

Drago mi je da je Cedevita prošla u finale. Pametno rade, navijam za njih u finalu. 

Link to comment

navijam za njih u finalu. 

 

Ajde!

 

Šalu na stranu. Čitao sam neki ogroman intervju sa Repešom oko Nove godine, gde je uglavnom pričao o Cedeviti. Koliko sam ja razumeo njega, on kaže da su ove godine radili selekciju domaćih igrača i da će od naredne da izaberu ono najbolje i da dovedu par Amera koji bi trebali da prave razliku.

Link to comment

Ukic je sa 16-17 godina bio neverovatan talenat, Tepa nije mogao prici tom nivou. Ali kako je vreme prolazilo, Ukic je padao i na kraju postao ovo.

Link to comment

jel postoji nesto na sta bi se moglo osloniti kad je u pitanju popunjavanje evrolige za sledeceu sezonu?

zanima me koliko je realno da porazeni finalista ne ode direktno

Link to comment

Imas i na el sajti i na wikipediji. To je ona tabela sa bodovanjem za poslednje 3 sezone i tu se vidi koliko dogadjaja treba da se dogodi pa da porazeni ne udje u EL. U svakom slucaju jako mala sansa.

Link to comment

Ukic je sa 16-17 godina bio neverovatan talenat, Tepa nije mogao prici tom nivou. Ali kako je vreme prolazilo, Ukic je padao i na kraju postao ovo.

 

Koliko god Ukića ne smatram velikim igračem, ovo je bullshit i njegova situacija se ne može uspoređivati sa Tepićevom. 

Ukić danas ne igra za kikiriki nego igra u jednom vrlo vrlo bogatom klubu (za naše okvire) gdje godišnje fakturira 600.000 eura. 

On nije došao tu oživiti karijeru i igrati besplatno nego prima iste novce kakve bi primao u bilo kojem EL klubu a doma je. 

Link to comment

600k € za ono?  :o

 

Repesa ima traj neki trip da preplacuje domace igrace. Nama je Pefi Markovic isto trazio jezive pare kad smo se raspitivali za njega samo sto se Covic slatko nasmejao i doveo Vilijamsa za dosta manju lovu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...