Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

Ovaj Ukic je ceo zivot bio glup!

 

Uvek obracam paznju u zavrsnicama na njega, bilo da nastupa za neki klub ili za reprezentaciju

 

Za svo to vreme, samo jednom sam ga video da je dao poene u clutch time-u ili uradio nesto pametno

Obicno pravi ovakva sranja, a redovno on uzima loptu da resava

 

Ne znam da li si ga slušao nekad, ali Ukić je jedan od najpametnijih sportista koje sam imao priliku da čujem.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Po meni je bolje što je Cedevita, jer smo poslednji put dobili u Podgorici ove sezone onim čudom Kalinića, a pre toga više od decenije nismo.

Sa Cedevitom je lakše i u gostima, imaju NBA publiku, ako se uopšte pojavi na meču.

Link to comment

Zvezdini igrači su dokazali da umeju da neutralizuju publiku, tako da to nije problem. Cedevita ima i pored onog gore navedenog i iskusnog trenera. Tomas i Barać nisu igrali za njih ni u jednom meču protiv nas. Oni mogu na klupu i dublje od nas da posegnu. Pick&pop centri, dubina na centarskoj liniji...

Link to comment

Cedevita definitivno bolja ekipa i tezi protivnik. 

 

Ali jebaga, Zvezda je najbolja i najcvrsca ekipa u ligi i ne bi smela da izgubi tri puta. Pa nek se igra i 5 meceva, bar da izbegnemo ono sabanisanje dole i uzivamo u kvalitetnoj kosarci.

Link to comment

Ne znam da li si ga slušao nekad, ali Ukić je jedan od najpametnijih sportista koje sam imao priliku da čujem.

Ma jesam, samo me je iznervirao u trenutku

 

Citao sam onaj njegov blog o NBA ligi i o zivotu jednog kosarkasa u Americi. Sta se sve ocekuje od njih na terenu a i van njega.. na vecerama, smeskanje donatorima, sta treba da se obuce, i tako to

 

Nego sam mislio da ce ponovo napraviti sranje i da ce ona njegova greska u dodavanju iz skoka kostati ekipu pobede

Link to comment

Na stranu to koliki je Ukicev IQ, ali momak ima najboljeg menadzera na svijetu. Bio je i u NBA i u najboljim evropskim klubovima a u najboljem slucaju je prosjecan igrac.

Edited by clever bastard
Link to comment

sabijao je prilično preterivanje.

 

bio je talentovan, imao je odličan pregled igre, vrlo pristojne fizikalije ali nikad nije imao šut i decision making mu je bio vrlo disutabilan, baš kao što je i danas. verovalo se da će ispeglati mane i postati zver, ali t se nikad nije desilo.

Link to comment

sabijao je prilično preterivanje.

 

bio je talentovan, imao je odličan pregled igre, vrlo pristojne fizikalije ali nikad nije imao šut i decision making mu je bio vrlo disutabilan, baš kao što je i danas. verovalo se da će ispeglati mane i postati zver, ali t se nikad nije desilo.

 

 

tepić je realno bio mnogo veći talenat.

 

+1. Pretece me.

Link to comment

tepić je realno bio mnogo veći talenat.

da.. ali sam mislio na to da su mi isti po tome sto su posedovali taj talenat a nisu se razvili u igrace za kakve se verovalo da ce biti

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...