Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

pa kad se uzme u obzir da je visestruki ponavljac, recimo jednu utakmicu. to sto je u pitanju najbitniji mec, ni na koji nacin ne treba da utice na odluku.

 

ali sto rece heaviside, za takve stvari bi trebalo da imaju precizna pravila. da je ovo bila utakmica sedmog kola, vjerovatno bi i bili kaznjeni i buducnost i vujosevic.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

šta sa njim? već si ga spomenuo

 

kaznio suspenzijom u najbitnijim utakmicama ili ipak novčano?

 

Kakve veze ima što je najbitniji meč ili prvo kolo, kazniš po pravilniku i to je to.

Link to comment

 

 

ali sto rece heaviside, za takve stvari bi trebalo da imaju precizna pravila. da je ovo bila utakmica sedmog kola, vjerovatno bi i bili kaznjeni i buducnost i vujosevic.

 

 

Kakve veze ima što je najbitniji meč ili prvo kolo, kazniš po pravilniku i to je to.

 

tačno ono što sam hteo reći u prvom postu. liga je džouk. 

Link to comment

Da si to htjeo reći ne bi pitao za Duletovu kaznu - novčano ili suspenzija.

 

ne, to sam pitao timija kao podpitanje, u prvom postu sam samo izneo stav o ligi i objasnio sam timiju zašto. dakle, ako vujošević za ovo treba da dobije utakmicu suspenzije jer je ponavljač, onda bi budućnost morala da fasuje jedno 3. ali nije priča o vujoševiću kao što sam i napisao gore nego o budućnosti i njihovoj smešnoj kazni

Link to comment
  • 2 weeks later...

 

Dan uoči odlučujućeg sastanka, 10. aprila u Ženevi, kada se će se za istim stolom naći ULEB i FIBA, Evroliga na čelu sa Đordijem Bertomeuom održala je tajni sastanak na kom je uskratila ABA ligi jedno mesto u Evroligi sledeće godine!

 

Kako "Blic" saznaje, u Barseloni su se sastali predstavnici ULEB i klubova, pa će sutra pred FIBA izaći sa sledećim stavom: Prohodnost u Evroligu imalo bi sledećih 16 timova: Barselona, Real, Unikaha, Bajern, Armani, CSKA, Makabi, Olimpijakos, PAO, Fenerbahče, Efes, a specijalnu pozivnicu će dobiti Kuća Laboral, Alba, Himki, Žalgiris i šampion ABA lige.

 

 

Link to comment

Fibu treba prosto napusiti polnim organom kao svakog sitnog kriminalca koji hoce da te reketira. Uleb treba da odreaguje na ovu budalastinu tako sto ce da zabrani igracima koji igraju za klubove el da igraju za repku pa da vidimo koja ce zabrana duze da potraje...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...