Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tomašević mi deluje kao smradina, al ovaj je onaj pravi sfrj društveno preduzeće bolji život tupson, fikus u umirućem gigantu, obučen u pokojni Stojanče autfit.

 

Ma i on se lozi na te miloradvucelic "doniram crkve i jedem u Klubu Knjizevnika, je l' da da sam patriota intelektualac za primer" fore, samo sto mu ne stoji bas. Slabo se ta generacija pokazala u odelima. Sapic, Vanja Udjivucic, Tomasevic, Bodiroga, Divac, svi su na svoj nacin negativno obelezili svoj white collar angazman.

Link to comment

"Pred Srbijom je zamena postojećih brojila i verujem da će, kako zakon, nalaže biti raspisani tenderi. Na taj način će moći da se upravlja potrošnjom, a građani će imati pravilno čitanje brojila", istakla je Zorana Mihajlović."Elektroprivreda Srbije" je spremna da u saradnji sa republičkom Vladom pomogne razvoj domaće proizvodnje.

"Pitanje zamene brojila je veliki problem Srbije, jer se elektrodistribucije pojedinačno dovijaju kako da taj problem reše. Jedno od rešenja kako da zamenimo brojila je da se ceo pristup nabavke brojila standardizuje, definišu potrebe i tehnički uslov i da se na isti način ta nabavka obavi u svim elektrodistribucijama", istakao je Aleksandar Obradović, v.d. direktora EPS-a.

Link to comment

Tomašević mi deluje kao smradina, al ovaj je onaj pravi sfrj društveno preduzeće bolji život tupson, fikus u umirućem gigantu, obučen u pokojni Stojanče autfit.

ma kakvi. bodiroga je namazan skoro kao diki i predrag sasha.

Link to comment

Pa je l znamo za neki primer njegove uspešne tajkunerije for living? Nije valjda da se u pokojnoj fibi tako dobro zarađuje?

brojila, ad heb sa zivanicem iz verano motorsa, a mutio je verovatno i u trebinju sa grigorijem i dodikom...

Link to comment

Heslip za Igokeu na 5 meceva 24 poena uz odlicne procente suta iz igre ( 53% za dva i 40% za tri ) i sa bacanja ( 34-35 ). Ne secam se da je neko skoro imao takvu statistiku u ABA ligi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...