Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

znam, mislio si da izigravas forumskog policajca a ja sam ti ga suknuo :bee:

 

jebga ajmo onda još jednu rundu o tome šta se dešava u vujoševićevoj glavi, to je uvek zanimljivo

 

dosta slaba budućnost u odbrani

Link to comment

je li dino murić menjao ruku kojom šutira u nekom trenutku tokom karijere? njegova mehanika šuta skroz podseća na momente kada igrači šutiraju slabijom rukom iz zezanja. 

Link to comment

Ne verujem da ovakve ad hoc kupovine mogu mnogo da pomognu protiv ekipa koje su uigravane od pocetka sezone ali definitivno bi ABA liga trebalo da pomeri poslednji rok za dovodjenje igraca bar na period oko nove godine, pa ko hoce da se zajebava sa last minute ulaganjima bar neka pukne ozbiljnije pare.

Link to comment

ako je igrac dobar, moze mnogo da pomogne. i to prakticno odmah. a do playoffa ima skoro dva mjeseca (kad se tacno igra?), dok, recimo, reprezentativne pripreme traju slican period i tu se uigrava kompletan tim, ne samo jedna pridoslica.

Link to comment

meni drago sto se pojacavaju i sto ce na kraju ispasti da u ligi imamo 4 ekipe sasvim pristojnog kvaliteta plus olimpiju

samo da kosarka bude u prvom planu i cini mi se da cemo imati jako zanimljive polufinalne i finalnu seriju

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...