Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

Ko more hoce da menja ime kluba, nabijem ga/ih na krivi? :yucky: Odakle ti to?

Daj, ne zezaj...

 

hoce djukanovic, debil. hoce da promeni ime kluba u kk valjevo.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad videh. Pa nije Metalac Djukanoviceva privatna prcija pa da radi sto mu se prohte. Neka osnuje svoj klub, pa neka ga naziva kako god hoce, a nas Metalac neka ostavi na miru. Govedo jedno neopevano!

 

Valjevo želi da promeni ime kluba iz KK Metalac u KK Valjevo, a želim i ja, kao i većina ljudi s kojima sam razgovarao u gradu. Promena imena je realnost, Metalac je deplasirano ime kad u ovom gradu metalci više i ne postoje. Želim kad naš klub za dve-tri godine izađe u Evropu, da to bude pod imenom Valjevo, da se grad na taj način afirmiše

 

 

Ajde, a gde ce ti taj KK Valjevo da igra tu tvoju Jevropu? U Obrenovcu, mozda? Os onda jopet da menjas ime? U KK Palez? U KK Kodza Milos, jer niti igraju valjevci niti se igra u Valjevu... More, da se gonis u tri pizde materine.

Link to comment

Dobro, ne bas mortus pijan, i ne bukvalno svaku drugu tekmu, ali coveku uopste nije strano da malo popije pred utakmicu, pod izgovorom da tako igra ''bolje''. Info je od njegovog bivseg saigraca. Nije Kari to slucajno rekao , lik je nevidjena dileja i nikakav profesionalac, i pretpostavljam da je to razlog sto ga ljudi smatraju za karikaturu.

sve da je tacno ovo za alkohol, a deluje najblaze receno malo verovatno i sve da je covek "nevidjena dileja", a ono malo sto ga poznajem mi ne govori da je tako i ako pesic jeste u svetu kosarke 100 puta vece ime i ima iza sebe rezultate koje ima, to ne menja na cinjenici da je ta izjava jedno veliko sranje

on kao trener je imao mnogo drugih nacina da ukroti "magarca" i nikako mu nije trebalo da to izjavi (posebno pred novinarima) 

ja sam u prvom momentu mislio da je to hteo da kaze za sebe i da na taj nacin preuzme odgovornost (poraza, lose utakmice? zaboravio sam sta je bilo u pitanju)

 

a u picku materinu, koliko taj decko nema srece

Link to comment

metalac je totalna gotiva od ekipe. podsecaju na neka imena iz lepe proslosti, popout imt-a, prvog partizana ili borca iz cacka. to je ta skola.

Какав Први Партизан?

Link to comment

Ма знам ја да је он ужички. Него како у исту реченицу са ИМТ-ом и Борцем. 

A, to. 

Slazem se. 

Link to comment

Sale: Treba nam naša liga, ne ABA

Selektor reprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević kaže u intervjuu nedeljniku “Vreme“ da ABA liga nije donela mnogo dobrog našoj košarci.

 

 

 

:(

 

 

 

Edit:

 

Ostatak intervjua je naravno super.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Sale: Treba nam naša liga, ne ABA

Selektor reprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević kaže u intervjuu nedeljniku “Vreme“ da ABA liga nije donela mnogo dobrog našoj košarci.

 

 

 

:(

 

 

Da, opet ta stara dobra prica o tradicionalnim kosarkaskim centrima u Dajbabama, Pepeljevcima i Kacarevu koji propadaju jer ne mogu da ugoste Zvezdu i Partizan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...