Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa recimo odakle ti taj info?

 

To nije info vec neopevana glupost koju moze da izvali samo neko ko se ili nikad nije napio ili nikad nije sutnuo nikakvu loptu.

Link to comment

Dobro, ne bas mortus pijan, i ne bukvalno svaku drugu tekmu, ali coveku uopste nije strano da malo popije pred utakmicu, pod izgovorom da tako igra ''bolje''. Info je od njegovog bivseg saigraca. Nije Kari to slucajno rekao , lik je nevidjena dileja i nikakav profesionalac, i pretpostavljam da je to razlog sto ga ljudi smatraju za karikaturu.

Link to comment

Meni je jedan poznanik koji radi u ugostiteljstvu više puta rekao da je Teo nepopravljivi alkoholičar, a da Kešelj svaki drugi dan sljušti litru rakije. :isuse:  Očigledno da postoji sindrom "ja znam sportistu alkosa", zbog čega - nemam pojma da me ubiješ. Svakakve priče su kolale i kolaće, znam i za jednog poznatog Partizanovog igrača iz osamdesetih da je igrao utakmice na lsd-u. Maštovit smo narod.

Link to comment

Bravo Metalac!

 

edit - mada me nervira četničija koja hoće da menja ime kluba, al' dobro, nije bitno.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Bravo Metalac!

 

edit - mada me nervira četničija koja hoće da menja ime kluba, al' dobro, nije bitno.

 

Ko more hoce da menja ime kluba, nabijem ga/ih na krivi? :yucky: Odakle ti to?

Daj, ne zezaj...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...