Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

To je taj veliki trener Dzikic, kralj konferencija za stampu. Odrao ga Repesa kao vola, Cedevita nije imala vise od par suteva a da nisu bili otvoreni.

 

a krka inače ima bolju ekipu od cedevite ili iste jačine?

Link to comment

a krka inače ima bolju ekipu od cedevite ili iste jačine?

 

Nije bitno kakvu ekipu ima, oni danas nisu mogli da pohvataju igrace Cedevite ni lasom. Odavno nisam gledao utakmicu na kojoj jedna ekipa ima toliko otvorenih i lakih pozicija za kos, a neki mit je da Krka igra ne znam kakvu odbranu.

Link to comment

ekipa u kojoj se marku marinoviću daje lopta da rešava odlučujući napad, ne zaslužuje da pobedi.

kad sam vidio da je on uzeo loptu, samo sam se pomirio s olimpijinom sudbinom.

Link to comment

Nije bitno kakvu ekipu ima, oni danas nisu mogli da pohvataju igrace Cedevite ni lasom. Odavno nisam gledao utakmicu na kojoj jedna ekipa ima toliko otvorenih i lakih pozicija za kos, a neki mit je da Krka igra ne znam kakvu odbranu.

 

pa bitno je, kako nije. mene je krka danas uništila na kladionici zato što su zadnja 2 minuta odigrali kao grupa građana. stoji sve što si napisao ali desi se tako neka utakmica kad ekipa igra ko kurac i možda je do trenera, ne kažem. ali poenta je da cedevita nije ekipa koja treba da se poredi sa krkom. ako ćeš već da ih porediš onda ih poredi sa olimpijom recimo a drknuli su ih već dva puta ove godine.

Link to comment

pa bitno je, kako nije. mene je krka danas uništila na kladionici zato što su zadnja 2 minuta odigrali kao grupa građana. stoji sve što si napisao ali desi se tako neka utakmica kad ekipa igra ko kurac i možda je do trenera, ne kažem. ali poenta je da cedevita nije ekipa koja treba da se poredi sa krkom. ako ćeš već da ih porediš onda ih poredi sa olimpijom recimo a drknuli su ih već dva puta ove godine.

 

Pa, ni Pipan bas nije Greg Popovic. :lolol: Naprotiv, Olimpija je neverovatna ekipa, onako zamisljam da igra ekipa koja uopste nema trenera nego se skupi pa ko sta uradi.

Link to comment

Pa, ni Pipan bas nije Greg Popovic. :lolol: Naprotiv, Olimpija je neverovatna ekipa, onako zamisljam da igra ekipa koja uopste nema trenera nego se skupi pa ko sta uradi.

 

e jbg :D ako je krka jača od olimpije onda je do olimpijinog trenera a ako je cedevita jača od krke onda je do krkinog.

 

svi znaju kakav je pipan, da ne bude zabune

Edited by theanswer
Link to comment

jel ima neko na forumu ko iole prati basket da se nije iskenjao po marinovicu?

decko je imao povredu zbog koje nije igrao maltene celu sezonu u trenutku kad je prelazio iz lokalnog u jedan od najvecih klubova u zemlji, a pri tom je i fizicki inferioran

u takvim okolnostima on je izrastao u vise nego prosecnog evrokup igraca, osvajao neke trofeje i individualnme nagrade

dakle nije u pitanju neki lik poput milicica za kog se verovalo da ima talenat i telo da bude nba zvezda pa zavrsio pecajuci na moravi

 

los je u odbrani, u napadu prilicno divlje igra, al jebiga zato i ne igra EL ili nije na spisku reprezentacije, igra neku drugu/trecu ligu evropske kosarke i za taj nivo ume da bude vise nego dobar

 

nije mi jasno sto on toliko bode oci, verovatno zbog epizoda u reprezentaciji i zvezdi i cuvene prilicno skandalozne izjave pesica

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...