Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

ta fama o pp aparatu kao sredstvu države da spreči pobedu partizana u toj utakmici može da prođe samo kod onih koji nisu bili prisutni. i pre tog pp aparata je atmosfera iz mnogo razloga bila toliko naelektrisana da u životu nisam video takav potencijal za veoma ozbiljne incidente, a računam i sve uobičajene derbije gde se polupa koja glava. glavni razlog je što su grobari na svojoj tribini uhvatili dva mala degenerika koji su otišli da im šmekaju zastave, onda ih popeli na ogradu i iživljavali se. baš je neku budalu sa suprotne strane zaboleo kurac što je dmb dao trojku i partizan će možda da osvoji to velelepno takmičenje pod nazivom kup, pa im onda čović naredi da za svaki slučaj prekinu meč. i hvala bogu da se nastavilo tada bez publike, zarad osnovne sigurnosti svih prisutnih u hali, pa ko god da je pobedio posle.

Edited by Malvo
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vrlo te ozbiljno pitam. Znam odlicno kakve degenerike mi imamo na tribinama, na to ne moras da me podsecas, ali kakve to veze ima sa klubom i sa trenerima. Nije li Pesic upravo na toj utakmici u Zelezniku popio flasu u glavu? Ne ocekujem od idiota s tribina normalno ponasanje, o nasim navijackim idiotima sam pisao hiljadu puta i to ne bas biranim recnikom, ali od sportista na terenu, od trenera i zvanicnih lica imam pravo da ocekujem da se ponasaju kao normalni ljudi. Ko vam je sinoc smetao da pred svojom publikom dobijete Buducnost da bi Gasic u odsustvu Velikog Maga razvezao najnoviju teoriju zavere o delegiranju sudija?

 

Ti, nadam se, shvatas da ste u ovome sami i da vas je u to u cemu ste sami uterao Vujosevic svojim budalesanjem. Hajde to, ali kad si poslednji put video Tepica da onako zucno proslavi postignuti kos uz faul, Pavlovica da pokusa da nokautira protivnika, Macvana koji se unosi protivnickom igracu u facu u urlik kao da igra finale Evrolige. Nisam gledao utakmicu do kraja jer sam morao da izadjem ali onoliku nervozu, naelektrisanost i teskobu kod igraca za vreme koliko sam gledao ne pamtim kad sam poslednji put video u obicnoj ligaskoj utakmici. Kapiras da su se igraci primili na ta stalna podbadanja da ce ih svi krasti, da ih svi mrze, da su svi protiv njih, do mere da se jedan Pavlovic koji je s kosarkom prosao ceo svet ponasa kao degenerik na parketu? Kapiras da svi ostali igraju kosarku samo Partizan vodi rat protiv svih i svakoga? Kakve veze vec odavno zaboravljeni Kup i utakmica u Zelezniku, posle koje smo se inace svi slozili da je blamaza zbog koje Zvezdi treba jebati majku, ima sa bilo cim od ovoga u sta Vujosevic pokusava da odvuce ABA ligu?

 

Dokazujes mi nesto sto i sam mislim i sto sam vise puta i pisao na forumu. Da, znam da je ovaj bolestan u mrznji i uz to veoma opasan. Da, vidim da su vecina igraca i publike zarazena klicom od njega. I to me mnogo pogadja, mnogo vise nego tebe, veruj mi. Da, znam da smo sami jer nas je tako ponasanje njega i Danilovica dovelo dovde. I da svi igraju kosarku, a mi ponajmanje.

 

Ali isto tako znam da ni komsijski klub nije bezgresan, koliko god ti zeleo da nastupas iz toga ugla. Ok, iskljucimo i navijace ako zelis, stoka i kriminalci i jedni i drugi. I naravno da postoje pojedinci u Zvezdi koji nisu doprineli tom ludilu (ali odlican ti je primer Pesic, mucenik, pogodjen flasom od svojih debila :lol: opasan si ti protivnik u diskusiji, nema sta iskusan, naucen :P ).  A mislim da nema potrebe da te podsecam kakav je sve olos dolazio i prolazio kroz vas klub sve ove godine. Ovaj trenutni je samo vrhunac zla koje je vec dugo i u Zvezdi. I naravno ne mislim da mucenog Radonju. I zato te molim da se ne pravis blesav i da u celom sranju ne budes iskljuciv oko uzroka i posledica problema.

 

 

Mislim da se slazemo da visestruki problemi u nasem drustvu, a samim tim i u sportu, nisu zaobisli ni kosarku, Neke moralne ili kakve god norme odavno ne postoje. Sistem vrednosti su reci koijh se niko ni ne seca, a ovi likovi o kojima pricamo su samo posledica tog sireg stanja  i sranja.  Al  da ne idem u smeru u kom nema potrebe, ipak je ovo sportska tema, pa bolje da stanem :)

Link to comment
Mislim da se slazemo da visestruki problemi u nasem drustvu, a samim tim i u sportu, nisu zaobisli ni kosarku, Neke moralne ili kakve god norme odavno ne postoje. Sistem vrednosti su reci koijh se niko ni ne seca, a ovi likovi o kojima pricamo su samo posledica tog sireg stanja  i sranja.  Al  da ne idem u smeru u kom nema potrebe, ipak je ovo sportska tema, pa bolje da stanem :)

 

Вероватно ће нас све постове пребацити на спорт за децу али и треба.

На жалост управу си,да је између осталог и у кошарку ушло зло.Дали је то последица стања у друштву или не о томе можемо да причамо али то свакако не може да буде оправдање за све ово што се дешава у кошарци.

И сам знаш да навијам за Звезду па ће испасти да ово што пишем пишем навијачки али конкретно те питам шта очекујеш да држава уради по питању оваквог понашања Вујошевића,или шта би требало да уради.

Понашање играча о коме је харпер писао је стварно у намању руку јадно.Све играче сматрам интелигентним људима и просто не верујем да нека будала може да им усади у главу причу о томе како су баш сви против њих.

Link to comment

Може да им усади. Цео спорт нам је такав да су сви "сами против свих" у неком периоду. Ено јуче Естудијантес - Барса, неколико сумњивих одлука у завршници, Лампе континуирано не верује шта му суде ал тренер не улази да штипа судију. На крају Марселињо жестоко протествује и добија техничку, а пошто није престао добио је одма и другу и истерали га напоље. И тоето. И вероватно ће да се заврши на томе што ће тренер да каже да је суђење било лоше и да су оштећени и крај. Овде то не постоји, ил је ОК ил неко ради о глави и против клуба. Нема сиво.

Link to comment

Може да им усади. Цео спорт нам је такав да су сви "сами против свих" у неком периоду. Ено јуче Естудијантес - Барса, неколико сумњивих одлука у завршници, Лампе континуирано не верује шта му суде ал тренер не улази да штипа судију. На крају Марселињо жестоко протествује и добија техничку, а пошто није престао добио је одма и другу и истерали га напоље. И тоето. И вероватно ће да се заврши на томе што ће тренер да каже да је суђење било лоше и да су оштећени и крај. Овде то не постоји, ил је ОК ил неко ради о глави и против клуба. Нема сиво.

 

Нисам гледао,верујем ти наравно.Тамо ће се то тако завршити,а овде тешко да би се тако завршило.Морали би да сазнамо ко је зет,ког је порекла судија....

Да постоји жеља све би се јако брзо решило.

 

 

na osnovu cega?

 

Тешко да озбиљну кошарку може да игра неко ко је глуп.Безобразан да али то свакако није исто што и глуп.

Link to comment
Тешко да озбиљну кошарку може да игра неко ко је глуп.Безобразан да али то свакако није исто што и глуп.

jebeni bog

Edited by Timmi
Link to comment

Вероватно ће нас све постове пребацити на спорт за децу али и треба.

На жалост управу си,да је између осталог и у кошарку ушло зло.Дали је то последица стања у друштву или не о томе можемо да причамо али то свакако не може да буде оправдање за све ово што се дешава у кошарци.

И сам знаш да навијам за Звезду па ће испасти да ово што пишем пишем навијачки али конкретно те питам шта очекујеш да држава уради по питању оваквог понашања Вујошевића,или шта би требало да уради.

Понашање играча о коме је харпер писао је стварно у намању руку јадно.Све играче сматрам интелигентним људима и просто не верујем да нека будала може да им усади у главу причу о томе како су баш сви против њих.

 

Nije opravdanje naravno.

 

A drzava je mogla da reaguje jos u Vrscu onomad.

Link to comment
Тешко да озбиљну кошарку може да игра неко ко је глуп.Безобразан да али то свакако није исто што и глуп.

 

 

Nisi u pravu. Meni bebice nisu puno inteligentne. Dok su Rasko, Simon, Stimac, Bobi i ekipa - katedra sa univerziteta!

Link to comment

Ali isto tako znam da ni komsijski klub nije bezgresan...

 

A ko kaze da jeste? Meni ne treba nikakav disclaimer na racun Partizana da bih bacao drvlje i kamenje na Zvezdine uprave, kao sto se izgleda ocekuje, samo sto mi je ove godine drvlje i kamenje jos uvek uredno poslozeno u supi jer nisam imao razlog da se njima bacam. O Zelezniku sam pisao kad se Zeleznik desio, o Vrscu kad se Vrsac desio, o Covicu sam pisao na sto mesta, postoji arhiva na oba foruma pa se sve to lako moze proveriti. Stavise, sklon sam da poverujem cak i da je za mnoge stvari Vujosevic u pravu i da on ima neke informacije da Partizanu neki drugi klubovi i institucije ili rade o glavi ili bas i nece da pomognu jer im se sam Vujosevic popeo na kurac. Ali da uspostavljam neku laznu, politicki korektnu simetriju u situaciji kad postoji upadljivo odsustvo zelje u Zvezdi da se prikljuci Vujosevicu u svom ovom ludilu i budalesanju, to mi stvarno ne pada na pamet. Cemu to? Ako za sve postoji opravdanje onda nista nije neopravdano.

Link to comment

Krka je za 15 minuta primila 46 koševa :o

 

To je taj veliki trener Dzikic, kralj konferencija za stampu. Odrao ga Repesa kao vola, Cedevita nije imala vise od par suteva a da nisu bili otvoreni.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...