Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

nema sanse. svako njegovo ludovanje u aba ce biti brzo okoncano iskljucenjem, a povlacenje ekipe sa parketa diskvalifikacijom. vujosevic je ostao sam (ako izuzmemo deb... verne podrzavaoce) i to je kraj.

 

Hajde i to cudo da vidimo.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

vec ga gledamo, zato je veliki mag i duhoviti svetski covek ovoliko nervozan.

 

+1

 

Jednostavno, ako je nekad i bilo tolerisanja u ABA, sada im je dopizdeo do kraja. Ne bi me čudilo da do kraja regularnog dela fasuje nešto ozbiljnije nekim glupim povodom, ako krene da ispipava njihovo strpljenje, i da ne dočeka plej of na klupi.

Link to comment

Zvezda ce biti prva sto ce biti prva tako da njoj jeste svejedno. Meni, recimo, nije. Ja bih voleo da gledam kosarku protiv ozbiljnog gospodskog tima kakva je, na primer, Cedevita, sa normalnim, kvalitetnim trenerom kakav je, na primer, Jasmin Repesa, a ne tucu, povlacenje ekipe s parketa, kidisanje na sudije, hvatanja za gusu, jebavanje mrtvih majki i ostatak repertoara kojim se neki treneri, da ih ne sad pominjemo, sluze da bi dobili utakmicu. Ne zelim da smatram normalnim ono sto nije normalno i ako ne postoje uslovi da se to nenormalno pretvori u normalno radije bih da bude izbegnuto, ako ikako moze. Dok se ne zavrsi ova terminalna faza Vujoseviceve bolesti KK Partizan jednostavno treba uctivo zaobilaziti i nikako ne dodirivati.

 

Ionako cenim da nece dugo trajati ovaj Vujosevicev strmoglav u paranoju, s obzirom na to koga je sve naredjao kao krvne neprijatelje koji mu rade o glavi. Ne valjaju mu hrvatske sudije zbog Cedevite, crnogorske zbog Buducnosti, bosanske zbog toga sto su poreklom Hrvati i sestre su im udate za bivse kosarkase ovog ili onog kluba, hrvatske zato sto su poreklom Crnogorci, Buducnost je u sprezi sa Zvezdom, Zvezda sa drzavom Srbijom, drzava Srbija sa drzavom Crnom Gorom, svi oni skupa su u sprezi sa ABA ligom, ona je u sprezi sa Evroligom itd, itd,... Izgleda da u evropskoj kosarci nigde nikog nema ko nije protiv Partizana, a bogme ni u NBA nije sigurno koliko tog olosa ima.

 

Није споменуо да је Јурас судио Крка-Олимпија :naughty:

 

Лично мислим да ће бити интересантна борба за треће и четврто место.

Link to comment

Salo Pavlovic se svim silama trudi da olakša put ka pobedi našem bratskom klubu. Hvala mu na džiberluku.

Sad još samo fali Dule da ga optuži da je to namjerno uradio jer je Crnogorac pa u duši navija za bivši klub. 

Link to comment

Buducnost :heart: . Salo unistio partizan, 5 izgubljenih i 3-14 iz igre. Teparu jahali 37 min, Macvan 35, preko 30 i Milosavljevic, trebala su braca ovo ranije da rese.

Link to comment

Sta je radjeno u Kupu prosle godine? Osim sto je Vujosevic povukao sve bitne igrace, izgubio od FMP-a a onda kenjao po drugim timovima sto zele da osvoje trofej.

 

Dobri i naivni Harper slucajno pogresno razumeo i prica o ovogodisnjem kupu :lol:

 

Godinu pre toga, evo asiocijacije: PP aparat. Jel ti sad malo jasnije? 

 

 

A pominjanje ere VJ ignorises. Sta se desavalo u onom Zelezniku. I to si zaboravio... 

 

 

Ne stoji ti da se toliko pravis blesav.

Link to comment

Dobri i naivni Harper slucajno pogresno razumeo i prica o ovogodisnjem kupu :lol:

 

Godinu pre toga, evo asiocijacije: PP aparat. Jel ti sad malo jasnije? 

 

 

A pominjanje ere VJ ignorises. Sta se desavalo u onom Zelezniku. I to si zaboravio... 

 

 

Ne stoji ti da se toliko pravis blesav.

 

Da. I kakve to veze ima sa Vukoicicem i Pesicem koji su u to vreme bili treneri? Cime su oni tacno doprineli tim incidentima?

Link to comment

Hahahah.. samo ti menjaj teze i vrti pricu. Jbga, to ti kod vecine prolazi...

 

Vrlo te ozbiljno pitam. Znam odlicno kakve degenerike mi imamo na tribinama, na to ne moras da me podsecas, ali kakve to veze ima sa klubom i sa trenerima. Nije li Pesic upravo na toj utakmici u Zelezniku popio flasu u glavu? Ne ocekujem od idiota s tribina normalno ponasanje, o nasim navijackim idiotima sam pisao hiljadu puta i to ne bas biranim recnikom, ali od sportista na terenu, od trenera i zvanicnih lica imam pravo da ocekujem da se ponasaju kao normalni ljudi. Ko vam je sinoc smetao da pred svojom publikom dobijete Buducnost da bi Gasic u odsustvu Velikog Maga razvezao najnoviju teoriju zavere o delegiranju sudija?

 

Ti, nadam se, shvatas da ste u ovome sami i da vas je u to u cemu ste sami uterao Vujosevic svojim budalesanjem. Hajde to, ali kad si poslednji put video Tepica da onako zucno proslavi postignuti kos uz faul, Pavlovica da pokusa da nokautira protivnika, Macvana koji se unosi protivnickom igracu u facu u urlik kao da igra finale Evrolige. Nisam gledao utakmicu do kraja jer sam morao da izadjem ali onoliku nervozu, naelektrisanost i teskobu kod igraca za vreme koliko sam gledao ne pamtim kad sam poslednji put video u obicnoj ligaskoj utakmici. Kapiras da su se igraci primili na ta stalna podbadanja da ce ih svi krasti, da ih svi mrze, da su svi protiv njih, do mere da se jedan Pavlovic koji je s kosarkom prosao ceo svet ponasa kao degenerik na parketu? Kapiras da svi ostali igraju kosarku samo Partizan vodi rat protiv svih i svakoga? Kakve veze vec odavno zaboravljeni Kup i utakmica u Zelezniku, posle koje smo se inace svi slozili da je blamaza zbog koje Zvezdi treba jebati majku, ima sa bilo cim od ovoga u sta Vujosevic pokusava da odvuce ABA ligu?

Link to comment

izvinjavam se sto vam remetim raspravu

ja samo da se pokenjam po onom sto sam napisao pre nekoliko sati

posle ovog samaranja od buducnosti i atmosfere u timu, nisam vise tako siguran da je partizan u 4 na kraju sezone

Link to comment

izvinjavam se sto vam remetim raspravu

ja samo da se pokenjam po onom sto sam napisao pre nekoliko sati

posle ovog samaranja od buducnosti i atmosfere u timu, nisam vise tako siguran da je partizan u 4 na kraju sezone

 

Bice Partizan cetvrti. Nije realno da ovako jos dugo izgledaju, pecaros™ ce uci u formu, DMB takodje, vratice se Muric, a ko zna, mozda i dovedu tog pleja kad vide da je djavo odneo salu... od Olimpije su za dve klase jaci i u ovom sastavu, nemaju vise Evropu koja bi ih trosila, Olimpiji je jedina nada DV-ovo ludilo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...