Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

Kakav tragičan lik. Tim za koji navija postiže uspehe, a on prosipa žuč što postoji neko ko gaji nadu za svoj tim. Žali bože genetskog materijala koji je preživeo evoluciju.

jedino tragicno ovde je tvoj sistematski vapaj za paznjom. evo ja ti sad cinim veliku uslugu - imace razloga ova neizivljena balavurdija ovde da skace da te brani. bas onako kako ti to volis.
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mrtav sam ozbiljan. I nisam siguran da razumem obrazlozenje, ali nije ni bitno. Ni prva ni poslednja stvar koju ne kapiram.

ne znam sta da ti kazem osim da ocito ja mnogo manje ozbiljno shvatam sve ovo od tebe. toliko.
Link to comment

Preterujete, normalno je da se želi sportski neuspeh rivala

 

Nije prizivao infarkt fellow forumašima, samo zato što navijaju za drgi tim, ništa slično. Zamisite tu tragediju genetskog materijala :(

Link to comment

Preterujete, normalno je da se želi sportski neuspeh rivala

 

Nije prizivao infarkt fellow forumašima, samo zato što navijaju za drgi tim, ništa slično. Zamisite tu tragediju genetskog materijala :(

Ili žal što je neko umro prije nekog drugog. Oh wait...

Link to comment

jedino tragicno ovde je tvoj sistematski vapaj za paznjom. evo ja ti sad cinim veliku uslugu - imace razloga ova neizivljena balavurdija ovde da skace da te brani. bas onako kako ti to volis.

Lulz, ja nikada nisam negirala da ne mogu bez konstantne interakcije, tako da to može da bude tragedija samo za nekog drugog kome smeta sadržaj. Ako si to ti, deal with it.

 

Ovo tvoje je već onako jedna univerzalno maligna situacija. Šatro nesputani gnev, a ono klasičnni grubijan. Good luck.

 

Opet, lulz! Sad se i moj RL profil upleo u priču. Je l stvarno misliš da si pošao pravom ulicom?

Edited by MayDay
Link to comment

Da. Zaboravili smo sta je radjeno u kupu prosle godine. Kao i dok je bio VJ trener. 

 

Jel ti stvarbo verujes da su ljudi slepi i toliko zaboravni?

 

 

A onda kazes da nisi ostrascen :lol:

 

Sta je radjeno u Kupu prosle godine? Osim sto je Vujosevic povukao sve bitne igrace, izgubio od FMP-a a onda kenjao po drugim timovima sto zele da osvoje trofej.

Link to comment

ako hoces na sport, onda moras da trpis agresiju. grubijan je onaj ko napada onog ko ne moze da se brani. ti to nisi. pickica je onaj ko bi da podjebava a onda kuka kad mu/joj se odgovori. e, to si ti.

edit: odgovorio mayday ali sad vise ne vidim taj post.

Edited by ikar
Link to comment

Moram da idem uskoro na tekmu, kunem se, ali mi je do jaja što ja nešto kukam kad mi se odgovori™, a svaka dva meseca imam simultanku sa čoporom zvezdaša. Možda i frekventnije. Toliko što se tiče mog komentara, Ikar slobodno može da nastavi da gnoji i o mom stvarnom profilu, samo što nisam sigurna da će na tome dovoljno da poentira.

Link to comment

zvezdi treba da bude potpuno nebitno protiv koga ce igrati.

 

Zvezda ce biti prva sto ce biti prva tako da njoj jeste svejedno. Meni, recimo, nije. Ja bih voleo da gledam kosarku protiv ozbiljnog gospodskog tima kakva je, na primer, Cedevita, sa normalnim, kvalitetnim trenerom kakav je, na primer, Jasmin Repesa, a ne tucu, povlacenje ekipe s parketa, kidisanje na sudije, hvatanja za gusu, jebavanje mrtvih majki i ostatak repertoara kojim se neki treneri, da ih ne sad pominjemo, sluze da bi dobili utakmicu. Ne zelim da smatram normalnim ono sto nije normalno i ako ne postoje uslovi da se to nenormalno pretvori u normalno radije bih da bude izbegnuto, ako ikako moze. Dok se ne zavrsi ova terminalna faza Vujoseviceve bolesti KK Partizan jednostavno treba uctivo zaobilaziti i nikako ne dodirivati.

 

Ionako cenim da nece dugo trajati ovaj Vujosevicev strmoglav u paranoju, s obzirom na to koga je sve naredjao kao krvne neprijatelje koji mu rade o glavi. Ne valjaju mu hrvatske sudije zbog Cedevite, crnogorske zbog Buducnosti, bosanske zbog toga sto su poreklom Hrvati i sestre su im udate za bivse kosarkase ovog ili onog kluba, hrvatske zato sto su poreklom Crnogorci, Buducnost je u sprezi sa Zvezdom, Zvezda sa drzavom Srbijom, drzava Srbija sa drzavom Crnom Gorom, svi oni skupa su u sprezi sa ABA ligom, ona je u sprezi sa Evroligom itd, itd,... Izgleda da u evropskoj kosarci nigde nikog nema ko nije protiv Partizana, a bogme ni u NBA nije sigurno koliko tog olosa ima.

Edited by harper
Link to comment

nema sanse. svako njegovo ludovanje u aba ce biti brzo okoncano iskljucenjem, a povlacenje ekipe sa parketa diskvalifikacijom. vujosevic je ostao sam (ako izuzmemo deb... verne podrzavaoce) i to je kraj.

Edited by ikar
Link to comment

Pa problem je što je jednostavno prešao neke granice, svijet se nije srušio odsustvovanjem iz EL, Evroliga je preživjela taj udarac, ovi iz ABA se ne plaše toliko a i zašto bi išli niz dlaku najkažnjavanijem i najbahatijem treneru koji ruši imidž takmičenja, jednostavno, mnogi bi voljeli KKP u svojim redovima (ABA, donekle i EL) ali ovog čovjeka malo ko, tako da će biti dosta njih kojima će laknuti kad on ode iz košarke. Ovo sad mu je posljednji pokušaj da se dokopa Evrolige, jer sledeće sezone neće imati ni pola ovog rostera a slabo ko je tu za prodaju, a protiv sebe je okrenuo sve koji imaju veze sa zdravom košarkom - ako uspije, onda i jeste mađioničar, ali više nema nikog iza sebe a bogami i malo koga pored sebe u toj borbi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...