Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

A da zakljucimo, da ako se sretnu u polufinalu Partizan i Zvezda, i ako prodje Partizan - razlog za to ce biti taj sto ce bolesnik biti nenormalan i sto ce na silu oteti prolaz u EL.

 

:ajde:

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja licno bih voleo to polufinale. Svestan sam da u Srbiji i Beogradu nema novca za dva EL kluba. Pa ako ne mozemo van terena da pariramo (mislim na normalno pariranje van terene, marketing, lobiranje i sl. a ne ono sto se kod nas prvo pomisli), onda da pokusamo tako da vas izbacimo iz EL.

Link to comment

A da zakljucimo, da ako se sretnu u polufinalu Partizan i Zvezda, i ako prodje Partizan - razlog za to ce biti taj sto ce bolesnik biti nenormalan i sto ce na silu oteti prolaz u EL.

 

:ajde:

 

Ta se serija nece zavrsiti ako Partizan bude dosao u opasnost da je izgubi, isto kao i ona u nasoj ligi prosle godine. Vujosevic utakmice izmedju Zvezde i Partizana dozivljava kao rat do istrebljenja a ako mislis da to potcenis samo pogledaj malo okolo kako se vecina navijaca Partizana odnosi prema tom stavu. Sto se rezultata tice, za ABA ligu se ne sekiram ko god da nam dodje u polufinale. Bolji smo od svih na terenu a nece nam suditi srpske sudije pa ce Vujosevic dzaba da cvili, preti i dahce u slusalicu. Domacu titulu slobodno uzmite sto se mene tice, tu bih vam poslao klince iz FMP-a da se deca malo istrce.

Link to comment

ako bi interes EL bio da tamo igramo i mi i panteri, sumnjam da bi eliminacija bilo koga u pulufinalu sprečila nastup u EL...znamo da su pravila vrlooooo rastegljiva, krativna i prilagodljiva potrebama slučaja....na kraju krajeva ni panteri ne izboriše EL ove sezone pa igraju, i to odlično. hoću reći da su uspeh na terenu i rezultat samo jedan od načina.

Link to comment

Sve sve, ali Da je Gagic itekako koristan :lol:

 

 

Jel bi se naljutio da ti kazem dabobda ti Cirbes i Bobi bili tako korisni?

 

 

edit: sad videh da si napisao za Muku da bi u vecini timova bio starter :lolol: Pa jebote, to nije onaj igrac od pre 6-7 godina, vec njegov stomaklija rodjak.

 

Koristan je Gagic, da. Ponekad izgleda kao klovn i na momente deluje da nema ni gram mozga, ali svoju ulogu odradjuje korektno. Svestan je svojih limita, gine na terenu sto mu neretko donese ofanzivni skok i lake poene, a igra i pristojnu odbranu. Za ABA nivo sasvim dovoljno. Statistika mu je i u ligi i u evrokupu vise nego solidna, i rado bih ga menjao za Cirbesa.

 

A za Luku se slazem da nije vise isti igrac, ali za bek ap cetvorku radi posao. Iskusan je, sut je i dalje tu. Na gotovo svakoj utakmici na kojoj je imao nesto vecu minutazu zatrpao je protivnika (Hapoel, Banvit, Asesoft, Metalac), i u ligi gde je jedan Josip Sobin dominantan svakako predstavlja respektabilno ime.

Link to comment

neverovatnih se gluposti ovde moze procitati. macvan klasa za lovernja. jeste ali u tezini dupeta. partizanov tim za nijansu slabiji nego lani. jeste, bas kao sto je muric za nijansu slabiji od bogdana bogdanovica. luku bogdanovica je nemoguce komentarisati, presmesno je. zvezdi treba da bude potpuno nebitno protiv koga ce igrati. biranje protivnika i strepnja od vankosarkaskih elemenata je kompleksasko jajarenje. sa ovakvom ekipom i ovakvom atmosferom u klubu sve osim totalne dominacije u aba ligi je tezak neuspeh.

sto se ostalih tice, voleo bih totalni krah partizana, ako nista drugo zbog ovih likova koji jos snevaju snove o utegnucu igre i duletovoj dominaciji.

Link to comment

Eto, mrzelo me da pisem ovo na telefonu, ali plujedanujem ikara, sem ovaj poslednji deo, voleo bi da par bude treci i da se vratw u el.

Link to comment

Ta se serija nece zavrsiti ako Partizan bude dosao u opasnost da je izgubi, isto kao i ona u nasoj ligi prosle godine. Vujosevic utakmice izmedju Zvezde i Partizana dozivljava kao rat do istrebljenja a ako mislis da to potcenis samo pogledaj malo okolo kako se vecina navijaca Partizana odnosi prema tom stavu. Sto se rezultata tice, za ABA ligu se ne sekiram ko god da nam dodje u polufinale. Bolji smo od svih na terenu a nece nam suditi srpske sudije pa ce Vujosevic dzaba da cvili, preti i dahce u slusalicu. Domacu titulu slobodno uzmite sto se mene tice, tu bih vam poslao klince iz FMP-a da se deca malo istrce.

 

Da. Zaboravili smo sta je radjeno u kupu prosle godine. Kao i dok je bio VJ trener. 

 

Jel ti stvarbo verujes da su ljudi slepi i toliko zaboravni?

 

 

A onda kazes da nisi ostrascen :lol:

Link to comment

Koristan je Gagic, da. Ponekad izgleda kao klovn i na momente deluje da nema ni gram mozga, ali svoju ulogu odradjuje korektno. Svestan je svojih limita, gine na terenu sto mu neretko donese ofanzivni skok i lake poene, a igra i pristojnu odbranu. Za ABA nivo sasvim dovoljno. Statistika mu je i u ligi i u evrokupu vise nego solidna, i rado bih ga menjao za Cirbesa.

 

A za Luku se slazem da nije vise isti igrac, ali za bek ap cetvorku radi posao. Iskusan je, sut je i dalje tu. Na gotovo svakoj utakmici na kojoj je imao nesto vecu minutazu zatrpao je protivnika (Hapoel, Banvit, Asesoft, Metalac), i u ligi gde je jedan Josip Sobin dominantan svakako predstavlja respektabilno ime.

 

Ozbiljan si da bi menjao Cirbesa za Gagica?

Link to comment

Kakav tragičan lik. Tim za koji navija postiže uspehe, a on prosipa žuč što postoji neko ko gaji nadu za svoj tim. Žali bože genetskog materijala koji je preživeo evoluciju.

Link to comment

ako si ozbiljno pitao miloguze, da ti odgovorim: nema tu nikakve mrznje. prosto volim kad se za levate ispostavi da su levati.

Mrtav sam ozbiljan. I nisam siguran da razumem obrazlozenje, ali nije ni bitno. Ni prva ni poslednja stvar koju ne kapiram.

Link to comment

Pa sad, između "gajim nadu za svoj tim" i "Dule mi je bog, spaljujem karticu jer mi je on tako rekao i mijenjam operatera jer neće da daju pare za moj klub" postoji velika razlika. Doduše, nije prvi put u istoriji da vođa jedne grupe ima tako slijepo poslušne podanike, ali nikad to na dobro ne izađe, to idolopoklonstvo. Zna se šta bude ako se ide sa pretpostavkom da je bog bezgrešan i da svijet počiva na toj premisi, gledali smo onaj film sa Alanis Moriset. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...