Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel dobro za partizan sto je krka razbila olimpiju? Mi smo bese nesto zestoko pukli od olimpije pa nam ne odgovara da imamo isti broj bodova kao i oni?

 

 

Одговара вам.

 

 

Мој утисак је Мталац - Задар.Ђокићу и Бакићу би вечерас уручио отказ.

Link to comment

Jel dobro za partizan sto je krka razbila olimpiju? Mi smo bese nesto zestoko pukli od olimpije pa nam ne odgovara da imamo isti broj bodova kao i oni?

Ma ne može Olimpija da izgura egal pobjeda koliko i vi ni pomoću trikova. Nisu oni konkurentni, ali bolje vam je da se što prije počnu raspadati, da bude što manji pritisak do kraja. Vaše je da jurite Cedevitu za #3.

Link to comment

cesto se pominje taj olimpijin raspad, a cini mi se da tamo nema sta da se raspadne

ok, ranijih sezona su umeli da sklope nesto skuplju ekipu, pa u nekom momentu promene pola ekipe

ali ove sezone oni nisu ni sastavljali "ekipu za el", pa ne vidim sta tu sad ima da se raspada

na cetvrto mesto su uglavnom izbili zato sto su ostali jos losiji, a ne kao plod njihovog kvaliteta i ambicije da se napravi ekipa za f4

Link to comment

Ne znam kako otpisati Olimpiju koja ima dve pobede vise od Partizana i bolji medjusobni skor. A pola lige vec proslo.

 

Kad oni treba da se raspadnu da bi imali bar 3 poraza vise od Partizana?

Link to comment

Ne znam kako otpisati Olimpiju koja ima dve pobede vise od Partizana i bolji medjusobni skor. A pola lige vec proslo.

 

Kad oni treba da se raspadnu da bi imali bar 3 poraza vise od Partizana?

ne treba uopste da se raspadnu, vec da nastave da igraju na ovom nivou i imace negativan skor u drugom dijelu lige.

Edited by Timmi
Link to comment

Ne znam kako otpisati Olimpiju koja ima dve pobede vise od Partizana i bolji medjusobni skor. A pola lige vec proslo.

 

Kad oni treba da se raspadnu da bi imali bar 3 poraza vise od Partizana?

 

Pusti skor, pogledaj timove. Ako Partizan danas pobedi razlika je samo u jednoj pobedi vise a to ce se ispeglati u Pioniru u medjusobnom duelu. Sve sto treba posle toga je da Olimpija izgubi jednu utakmicu vise od Partizana u sledecih 13 kola a to je sa ovim rosterima vrlo realno. Partizan u ovom trenutku ima nominalno drugi roster po kvalitetu i verovatno najjacu prvu petorku u ABA ligi cak i bez najavljenog pojacanja na poziciji 1. Ti igraci ce vrlo brzo uhvatiti ritam i uigrati se a onda ce biti u stanju da pobede sve utakmice do kraja, osim mozda derbija sa Zvezdom. S druge strane, Olimpija nije favorit bar na 5-6 utakmica u drugom delu sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...