Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

koliko gordić godišnje košta tedeskija? koliko god da je, verujem da taj novac može bolje da utroši... drugu godinu zaredom.

 

Ne kosta on mnogo i sasvim je dobra opcija za back-up pleja. Cedevitin problem je sto Pulena boli kurac da igra ovakve utakmice a on kosta mnogo vise.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Dacu vrlo hrabru prognozu da nije dao vise od 4.

 

edit: jbg, dao je 6. Gledao sam bez tona i sa nekim gostima, smeo sam se zaklati da je ubacio one 2 za redom u zadnjoj cetvrtini i jos jednu negde u trecoj. Respect u svakom slucaju, da ih kojim slucajem vodi Vujosevic ustajao bi u 4 ujutru za vanredni trening.

Edited by Lord Stef
Link to comment

Kuk sutnuo 16 trojki :pera:

 

 

Gledao sam utakmicu, a stvar je u tome da je Struja cuvao Kuka isto kao sto je cuvao Jovica nedelju dana ranije - tj. nije ga cuvao, pustao mu je prostora da ovaj slobodno sutira. U slucaju Jovica, koji je bezopasan po kos, takva odbrana ima rezona, ali Kuk nije bas tako los suter da bi mu se ostavljalo toliko prostora, pa je uspevao da pogodja u solidnom procentu. Jeste za njega neobican toliki broj suteva, ali nijedan nije bio bez rezona, mogao je 25 sutne.

Link to comment

Budućnost dovela Doron Lamba. Bio u generaciji sa Davisom na Kentucky-ju koja je osvojila NCAA turnir. Odličan bek šuter koji ume malo i da brani, a i ima solidnu košarkašku inteligenciju. Očekivao sam da će duže da se zadrži u NBA. Može da se pokaže kao kapitalno pojačanje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...