Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakav sudar titana

 

Samardziski P. 24:06 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2 0 1 1 0 0 5 0 0 4 4 -6 -7

 

Maric A. 18:03 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 2 1 1 1 0 5 4 3 -1

Edited by pacey defender
Link to comment

ja tu ne vidim Sport Klubove 

 

idem na ono "Kanali" pa "Sport" i vidim neke arene Eurosportove, Digisportove itd, ali ne i SK

 

Registruj se. Kad se registruješ dobiješ još neke kanale, ja sad proverio i imam sportklubove ali sk su slovenački, nije isti program uvek kao na našem i hrvatskom.

Edited by theanswer
Link to comment

Bili su do pre mesec dana srpski SK, šljakali su jedno 2 meseca, iznenadio sam se. Nema xxx kanala. Pokojni wiziwig je uzimao sa tog sajta streamove.

Edited by theanswer
Link to comment

Nisam nikad uspeo da pokrenem neki  acestream stream. Kaže error bad decrypt, tako nešto. Gde grešim?

 

Sopcasti npr rade, i ostali..

 

Stara verzija Ace :isuse: Sa novim radi

Link to comment

sinadinovic je bog plus/minus statistike. ovaj put je za 7 minuta na parketu napravio -21, a ljubicic +10. vec nekoliko utakmica je tako.

Link to comment

Krka dobila Cedevitu. Bas sam imao osecaj da ce da kiksnu.

 

Imace Mrsic problem s ovom ekipom, ima tu igraca koji kroz karijeru nisu jebavali i mnogo poznatije trenere nego sto je on. Napadacki su sokici u ovom trenutku skoro sigurno najbolja ekipa u ligi ali pozadi ih zabole kurac da pokusaju da odigraju bilo sta. Vec dva puta pre Krke su kilavili i izvlacili pobede jednom velikom serijom koju su imali i ovoga puta ali njome nisu resili utakmicu i ispalili su se.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...