Jump to content

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

O jebem ti, celo leto cekam da pocne basket i sad treba da se zajebavam sa mrtvim strimovima. Nista, ima li opcija da kao korisnik SBB kablovske ikako dobijem Arenu, bilo koji nacin placanja za samo te kanale, moze i putem neta ?

Ako si u prilici da okačiš tanjir, moj predlog je polaris satelitski provajder. 500 dinara mesečno, pet arena. Cl, liga evrope, italijanski, francuski fudbal, ncaa, španska košarka i evo ponovo aba. Mislim da vredi.

 

Poslao tapatalk

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kasni, daleko je taj satelit :-)

 

Poslao tapatalk

ne znam po kom principu funkcionise radio al sam letos provalio da radio JAT kasni jedno 6-8 sekundi u odnosu na studio. Bas cudan trip kad prodjes pored a zadesi se taj radio u sluskama.

Edited by katamaran
Link to comment

Čekaj, može da se uzme samo Arena za 500 din, ne mora neki osnovni paket + Arena? Zašto im ne radi sajt, gde da ih nađem?

 

Pitam za druga, ja imam arene :fantom:

Može. Ima samo paket arena 500 dinara. Zašto im ne radi sajt ne znam.

Edit : ukucaj polaris media, ili ima na samom sajtu arene kontakt prema polarisu.

 

Poslao tapatalk

Edited by Jozef K.
Link to comment

I zvanicno

 

Na Skupštini "ABA liga j.t.d" potvrđen je ugovor o prodaji TV prava preduzeću "MYD".Vrednost petogodišnjeg ugovora je 6,3 miliona evra, a prenosi se posle godinu dana na Sport klubu vraćaju na TV Arena sport.

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...