Jump to content

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

O jebem ti, celo leto cekam da pocne basket i sad treba da se zajebavam sa mrtvim strimovima. Nista, ima li opcija da kao korisnik SBB kablovske ikako dobijem Arenu, bilo koji nacin placanja za samo te kanale, moze i putem neta ?

Link to comment

O jebem ti, celo leto cekam da pocne basket i sad treba da se zajebavam sa mrtvim strimovima. Nista, ima li opcija da kao korisnik SBB kablovske ikako dobijem Arenu, bilo koji nacin placanja za samo te kanale, moze i putem neta ?

Proberi temu Kablovska tv
Link to comment

Na SBB tesko, jedino eventualno da ides preko mts sajta i napravis nalog za web tv pa placas preko racuna za mobilni ili fixni,ako nesto od toga koristis od Telekoma. Solidan kvalitet slike, stream stabilan. Ali sve u svemu sranje opcija... I izadje oko 300 kinti mesečno.

Link to comment

Nema mogucnosti prejo sbba. Jedina nada je da daju aba na klik sportu kao ls, mada nisam neki optimista... Ja doduse imam kod kuce arenu 1 al mi se nesto cini da ce ko i sa fudbalo da jedu pitu i da stave na ostale arene bitne utakmice a ja cu da uzivam u klasicima poput tajfun-sutjeska i mzt-krka...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...