Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

vazniji su klubovi od reprezentacije. ako mora da se bira,jebiga.a izgleda da

Sto su klubovi vazniji?

Meni je uspeh kosarkaske repke 17 puta bitniji od Zvezdine triplete

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije ni bitno šta je objektivno važnije. Ceo nonsens i jeste u tome što FIBA ucenjuje reprezentacije, a zahteve treba da ispune klubovi. Klubovi možda i pristanu na neki kratkoročan kompromis, ali nema šanse da odustanu od Evroliginih takmičenja zarad interesa saveza.

Link to comment

A evroliga klubove odavde inače čeka raširenih ruku.

 

Elem, ne znam čemu opet doom pisanje na topiku kada je Đilas danas opet rekao da je sve ok. 

Edited by theanswer
Link to comment

Ne razumem šta želiš da kažeš. Daju mesta u EL i EC i ne uslovljavaju učešće ničim osim regionalnom ligom u bilo kakvoj formi. A pitanje je da li smo i toliko mesta zaslužili rezultatima. Šta bi više?

Link to comment

E ako je Djilas rekao... :D

 

Pa njegova reč kao predsednika saveza ipak ima malo veću težinu od Žurnala. 

 

Ne razumem šta želiš da kažeš. Daju mesta u EL i EC i ne uslovljavaju učešće ničim osim regionalnom ligom u bilo kakvoj formi. A pitanje je da li smo i toliko mesta zaslužili rezultatima. Šta bi više?

 

Kažem da neće proliti suzu u EL za našim klubovima. 

Link to comment

E onda je u redu. Pošto je poenta bila kada je dao tu izjavu, a ne da se iz nje ne može zaključiti da Bodiroga želi ovo ludilo i da je dovoljno moćan da ga organizuje.

 

Koji dokaz  još treba pored njegove izjave po završeku Aba lige, da će pred organima Fiba zastupati "srpske interese" i pre toga eksplicitno, šta su za njega srpski interesi - domaća liga bez stranaca, sa Zrenjaninom i Kraljevom. Jeste Aba lika jača od domaće, ali ni najjača lliga nije garancija uspeha u EL, ako može jedan Makabi iz slabe lige da igra f4, možemo i mi kao 98.. sve je čovek objasnio šta radi i zašto radi

Edited by levi
Link to comment

Sto su klubovi vazniji?

Meni je uspeh kosarkaske repke 17 puta bitniji od Zvezdine triplete

zna se gde igraci provode citavu godinu a gde mesec dana.dok se ovo ne zavrsi, reprezentacija mi je na drugom mestu.zabole i mene za zvezdine uspehe ali se nadam da ako ove godine zvezda bude igrala el,mozda ce i partizan jednog dana..ne razumem kako neko sa 2 grama mozga podrzava jebeni kss i kao posledicu da zvezda ne igra el a ostali aba ligu

Edited by bradilko
Link to comment

ne razumem kako neko sa 2 grama mozga podrzava jebeni kss i kao posledicu da zvezda ne igra el a ostali aba ligu

 

onda se zapitaš kako to da zvezda i kss zajedno nastupaju i shvatiš da ti je polazna premisa pogrešna.

 

kakvi bodiroga i tomašević, ne mogu žene da nateraju da im spreme omiljeno jelo, a ne da ruše uzduž i popreko.

Edited by Malvo
Link to comment

onda se zapitaš kako to da zvezda i kss zajedno nastupaju i shvatiš da ti je polazna premisa pogrešna.

 

.

ne bi reko.mozda deklarativno.zvezdin i interes svih drugih klubova je samo 1.da igraju el i aba.kss se ponasa kao advokat fibe tj love u mutnom preko reprezentacije.kss ne moze da ima istu ulogu kao pre dve-3 decenije.samo manju
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...